Arī Balašihā Znarokam punktus atņemt neizdodas

Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma sērijas pēdējā spēlē Rīgas «Dinamo» komanda trešdien ar 2:4 zaudēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajai Balašihas HK MVD.

Rīgas «Dinamo» galvenā trenera Jūliusa Šuplera un HK MVD galvenā trenera Oļega Znaroka pēcspēles komentārs

Spēle iesākās ar laukuma saimnieku ofensīvu, un viesi ilgu laiku pavadīja «rīdzinieku» aizsardzības zonā. Tādējādi visai likumsakarīgi bija HK MVD komandas gūtie vārti, kad septītajā minūtē Edgaru Masaļski pārspēja Vladimirs Gorbunovs (0:1). Pēc tam «Dinamo» komandai bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču izmantot to neizdevās. Turpretī «miliči» vēl mazākumā beigās aizskrēja pretuzbrukumā, un Gorbunovs panāca jau 0:2.

Pēc neilga laika laba iespēja samazināt rezultāta starpību bija Guntim Galviņam, taču izgājienā viens pret vienu viņš neprata apspēlēt HK MVD vārtsargu Maiklu Gārnetu. Arī perioda turpinājumā Znaroka vadītā komanda dominēja laukumā, turklāt uz minūti, spēlējot vienādos sastāvos, pat spēja iespiest «Dinamo» hokejistus savā zonā. Viesi atguvās tikai pāris pēdējās trešdaļas minūtēs, kad reālākā iespēja izcelties bija Robertam Bukartam.

Otro periodu «Dinamo» iesāka teicami — jau 38. sekundē lieliski par ripu nocīnījās Mārtiņš Cipulis, lielmeistara pauzi ieturēja Aleksandrs Ņiživijs, bet ripu jau praktiski tukšos vārtos ieraidīja Maiks Iguldens (1:2). Arī turpinājumā «Dinamo» hokejisti darbojās krietni aktīvāk nekā pirmajās 20 minūtēs, tāpēc otrais periods aizritēja līdzīgā cīņā, kurā izcelties varēja abas komandas.

Trešā perioda sākums atkal veiksmīgāks izdevās «rīdziniekiem», jo jau 51. sekundē ar spēcīgu metienu no zilās līnijas neizšķirtu panāca Rodrigo Laviņš (2:2). Tomēr tad noraidījumu nopelnīja Lī Svets, un HK MVD komanda trešdaļas sestajā minūtē izmantoja skaitlisko vairākumu — Martina Štrbaka tālmetienu Masaļskis atvairīja, taču pirmais pie atlēkušās ripas bija Jurijs Babenko (2:3). Bet 12. minūtē pretuzbrukumā Balašihas komandas kanādiešu uzbrucējs Mets Elisons, kurš pērn spēlēja «Dinamo» rindās, ceturto reizi šajā mačā pārspēja Masaļski (2:4).

Šajā sezonā «Dinamo» komanda jau vienreiz tikās ar HK MVD hokejistiem — pagājušās nedēļas pirmdienā «rīdzinieki» savā laukumā zaudēja ar 1:2.

«Dinamo» hokejisti izbraukuma sērijā Sanktpēterburgā, Jaroslavļā, Maskavā un Balašihā izcīnīja sešus no maksimālajiem 12 punktiem.

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs nākamo pirmdien, 7. decembrī, kad «Liepājas metalurga» hallē uzņems Ņižņekamskas «Ņeftehimik».