Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ziņo par spridzekli Jelgavas Amatu vidusskolā

2. decembra rītā Valsts policijā tika saņemts zvans, ka Jelgavas Amatu vidusskolā ir ievietota bumba. Notikuma vietā nekavējoties ieradās Valsts policija, Jelgavas pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri norobežoja mācību iestādes teritoriju un evakuēja skolēnus, mācībspēkus un citus tur strādājošos. Tika izsaukta arī mediķu brigāde un pretterorisma vienība «Omega» no galvaspilsētas.

Kā varēja novērot notikuma vietā, Amatu skolas tuvākajā ielā – Akadēmijas ielā – satiksme tika bloķēta, bet dažu skolēnu vidū izcēlās neliela panika, proti, daudzi no tiem, piemēram, topošie konditori no skolas iznāca virtuves čībās, bet lielākā daļa bez jakām un mēteļiem, jo operatīvie dienesti telpas lika pamest pēc iespējas ātrāk, savukārt citi vienkārši devās mājās. Pēc tā daudzi audzēkņi, pavadot ārā aptuveni stundu, nosala, tādēļ gāja sildīties tuvējos veikalos vai citās iekštelpās.

Pēc aptuveni pulksten 11 operatīvie dienesti skolu pameta, jo «Omegas» darbinieki pēc tās telpu izmeklēšanas informāciju par spridzekli neapstiprināja, bet ap pusdivpadsmitiem skolēni un mācībspēks atgriezās mācību iestādes telpās.

Jāpiebilst, ka skolas vadībai nav zināmie iemesli, kādēļ nezināmais zvanītājs izdarījis šādu ļaunprātību, jo šajā datumā mācību iestādē bijusi parasta darba diena – nebija nedz eksāmenu, nedz ieskaišu, nedz kādu svarīgu kontroldarbu.

Par notikušo policija sākusi kriminālprocesu, kura laikā tiks meklēts nepatiesās informācijas sniedzējs.