Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Larionovs ierosina pielīdzināt KHL laukumus NHL izmēriem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) direktoru valdes loceklis Igors Larionovs uzskata, ka spēļu skatāmību mazina laukuma izmēri, tāpēc piedāvā KHL samazināt laukumus līdz Nacionālās hokeja līgas (NHL) izmēriem, ziņo [s:29619].

«Nesen ierados Krievijā uz dažām dienām, bet pirms izbraukšanas noskatījos NHL spēli starp Detroitas «Red Wings» un Pitsburgas «Penguins». Pēc šīs spēles mačs Lužņiku arēnā starp Maskavas «Dinamo» un Sanktpēterburgas SKA man šķita kā palēnināta hokeja versija,» norāda izcilais krievu hokejists.

«Jā, puiši centās un kustējās labi, taču uz lielā laukuma ir grūtāk parādīt skatāmu spēli. Ļoti daudz spēles pa perimetru, bezjēdzīgu kustību, jo īpaši laukuma stūros. Lai gan meistari komandās savākti ļoti labi,» secina Larionovs.

«Uzskatu, ka jāsamazina laukuma izmēri, jo uz mazākiem laukumiem spēle ir dinamiskāka un interesantāka. Tieši tad meistarība izvirzās pirmajā plānā, jo nepārtraukti sastopies ar laika deficītu,» uzskata Larionovs.

Viņš arī uzsver, ka jāmaina būtu ne tikai laukuma izmēri, bet arī apmales, kuras nav spēlētājiem drošas. «Ja mums būtu tādas apmales kā NHL, varētu izvairīties no daudziem savainojumiem. NHL atstarpe starp apmali un aizsargstiklu ir 3,5 centimetri, bet mums — astoņi līdz desmit centimetri. Tādējādi iespējamība gūt traumas, piemēram, ribu lūzumus, ievērojami pieaug. Man nav saprotama KHL klubu rīcība, kas uz to skatās caur pirkstiem, kamēr NHL spēles drošībai tiek pievērsta ļoti liela uzmanība.»