Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izsolīs SIA «Nelss» īpašumus

Nākamā gada sākumā saskaņā ar Maksātnespējas likuma un Civilprocesa likuma normām tiks izsolīta virkne par maksātnespējīgu atzītās būvmateriālu tirdzniecības un kokmateriālu eksporta kompānijas  SIA «Nelss» piederošo nekustamo īpašumu, liecina paziņojums laikrakstā «Latvijas Vēstnesis».

5. janvārī gaidāma izsole SIA «Nelss» kustamajai mantai — 329 kubikmetru zāģmateriālu nepabeigtās ražošanas produkcijai Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā 7c; izsoles sākumcena — Ls 6400. Tajā pašā dienā tiks izsolīts arī «Nelss» piederošs gatavās produkcijas zāģmateriālu krājums Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā 7c, kura sākumcena — Ls 33 900.

Jau 6. janvārī tiks izsolīts SIA «Nelss» piederošs nekustamais īpašums — zemes gabals, kura kopējā platība ir 21 735 kvadrātmetru, un uz tā esošās nedzīvojamās telpu apbūves Svarēnu ielā 5 Aizkrauklē (izsoles sākumcena Ls 35 700), 48 978 kvadrātmetru liels zemes gabals «Svarēnos» Aizkrauklē, kura sākumcena — Ls 38 500, kā arī zeme un apbūve «Ezerkalnos» Priekuļu pagastā, kura izsoles sākumcena ir Ls 14 000.

Savukārt 9. februārī tiks izsolīts nekustamais īpašums Rīgā, Brīvības ielā 200, tā sākumcena — Ls 187 000.

SIA «Nelss» par maksātnespējīgu 2. jūnijā atzina Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa. Ar kompānijas maksātnespējas pieteikumu aprīļa beigās tiesā vērsās advokāts Aldis Gobzems. «Nelss» par maksātnespējīgu tika atzīta no šā gada 29. aprīļa. Gobzems iepriekš skaidroja, ka SIA «Nelss» maksātnespēju pieprasījusi, jo kompānija nebija nokārtojusi savas saistības pret viņu 3000 eiro (2100 latu) apmērā.