Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina interesēties par pašvaldības atlaidēm sabiedriskajā transportā

Pasažieru braucienu reģistrācijas dati liecina, ka Rīgas pašvaldības piešķirtās atlaides vēl neizmanto vairāk nekā 30% «Rīgas satiksmes» pasažieru, kaut atlaides, iespējams, pienākas plašākam iedzīvotāju lokam, informē uzņēmumā.

www.rigassatiksme.lv

Atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā pienākas: skolēniem, studentiem, nestrādājošiem vecuma pensionāriem, 3. grupas redzes un dzirdes invalīdiem, Černobiļas atomelektrostacijas seku likvidācijas dalībniekiem, vienam no daudzbērnu ģimenes vecākiem, kā arī Rīgas pilsētas pašvaldības skolotājiem.

Lai pieteiktos pašvaldības piešķirtajai atlaidei, jābūt personalizētā e-talona lietotājam un jādodas uz kādu no «Rīgas satiksmes» Klientu apkalpošanas centriem, līdzi ņemot dokumentus, kas apliecina tiesības uz atlaidi, kā arī personu apliecinošu dokumentu. Gadījumā, ja personalizētā e-talona nav, to iespējams izgatavot jebkurā Klientu apkalpošanas centrā.

http://etalons.rigassatiksme.lv/lv/sakums

Klientu apkalpošanas centru adreses
«Rīgas satiksmes» Klientu apkalpošanas centri atrodas: Prāgas ielā 1 (Rīgas Starptautiskā autoosta), Kurzemes prospektā 137, Brīvības ielā 191, Brīvības ielā 384b (4. un 16. trolejbusa galastacija «Šmerlis») un Vienības gatvē 76b. Darba laiks: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00, sestdienās no 10.00 līdz 16.00.

www.rigassatiksme.lv