Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

11 ieteikumi seksuālās dzīves uzlabošanai

Sarežģītas pozas, izsmalcinātas rotaļlietas, nerātnas spēlītes: erotikas rokasgrāmatas ir pilnas ar visdažādākajiem padomiem, kas solās uzlabot tavu seksuālo dzīvi. «JOY» lasītāja Jana un viņas draugs Aleksis izmēģināja 11 no tiem — ar pārsteidzošiem rezultātiem!

Lēciens ar izpletni

Jana: Seksa padomu grāmatā izlasījām, ka kāds seksologs iesaka pārim kopā veikt lēcienu no krēsla, iztēlojoties, ka jūs lecat ar izpletni, un «nāves briesmu» iespaidā izkliegt savas slēptākās seksuālās fantāzijas.

Aleksis: Galvenā doma ir tāda, ka cilvēks, esot ekstrēmā situācijā, kļūst daudz atklātāks nekā ikdienā, jo adrenalīns darbojas gluži kā apreibinoša viela. Stāvot uz 60 cm augsta krēsla, gan ar adrenalīna izdalīšanos tā ir, kā ir.

Jana: Sākumā mēs tā ķiķinājām, ka nevarējām nostāvēt uz krēsla, taču visbeidzot tomēr nolēcām. Es iesaucos: «Es vēlētos vairāk romantikas!» Savukārt Aleksis teica: «Es gribētu mīlēties brīvā dabā.» To gan es nebiju gaidījusi, taču šī doma lika darboties manai fantāzijai.

Aleksis: Arī es biju pārsteigts, jo biju domājis, ka mūsu attiecībās ir gana daudz romantikas…

Vibrācijas

Jana: Jau iepriekš ar nepacietību gaidīju, kad varēšu izmēģināt šo jauno rotaļlietu: lokanās U veida ierīces abi gali vibrē, viens stimulē G punktu un vīrieša locekli makstī, bet otrs — klitoru.

Aleksis: Nebija nemaz tik viegli tikt galā ar šo rīku, bija vajadzīga zināma praktizēšanās, lai visu izdarītu daudzmaz pareizi. Turklāt es atklāju, ka vibrācijas ap locekli mani īpaši neuzbudina.

Jana: Kad mēs beidzot bijām sapratuši, kas īsti darāms, man pat ļoti patika. Man bija jāvirza Alekša loceklis ar roku, lai vibrējošās ierīces spiediens būtu pret G punktu, nevis iegurņa kaulu. Es sasniedzu neticami intensīvu orgasmu!

Aleksis: Tai ierīcei vismaz ir lādējams akumulators un nav jāpērk baterijas. Atzinīgs vērtējums no manas saimnieciskās personības puses!

Jana: Mums tas noteikti jāpamēģina biežāk, jo šī rotaļlieta tiešām pilda savas funkcijas.

Eļļas cīņas

Aleksis: Nav runa par vienkāršu masāžu ar eļļu, bet gan par kārtīgu izālēšanos. Es atradu internetā video ar eļļas cīņām un nodomāju, ka tas varētu būt tiešām aizraujoši. Vienīgā problēma — mērošanās spēkiem starp 53 kg smagu sievieti un 82 kg lielu vīrieti ir nedaudz nevienlīdzīga. Kā īstam džentlmenim man bija nedaudz jāpiekāpjas…

Jana: Mēs noklājām uz grīdas vaskadrānu, izraidījām suni uz balkona, izģērbāmies līdz apakšveļai un aplējāmies ar litru eļļas. Īstai cīņai mums nedaudz pietrūka nopietnības, mēs smējāmies kā traki, ķepurojāmies pa eļļu, līdz es beidzot drīkstēju nolikt Aleksi uz lāpstiņām. Gāja jautri, tomēr turpmāk es laikam turēšos tālāk no vaskadrānām un saulespuķu eļļas.

Aleksis: Trakākais bija pēc tam to visu sakopt. Slidena un gluma sieviete ir gana aizraujoša, taču cilvēkam jābūt īstam eļļas fetišistam, lai prieku par rotaļu nesabojātu gaidāmās tīrīšanas nedienas. Vai jānolīgst darbā apkopēja, kas neuzdod jautājumus!

Sasiešana

Jana: Kad ieraudzīju visas tās dažādās ierīces sasiešanas komplektā, biju nedaudz šokēta. Gumijas mutes aizbāzni mēs tūliņ pat izsvītrojām no saraksta — jau būt ar sasietām rokām un aizsietām acīm vienlaikus prasa milzīgu uzticēšanos.

Aleksis: Līdz šim man sasiešana allaž saistījusies ar sadistiskām rotaļām, taču patiesībā tai nav nekāda sakara ar sāpēm. Es piesēju Janu pie gultas un aizklāju viņai acis ar apsēju. Pēc tam es viņu masēju ar smaržīgu eļļu, glāstīju ar rokām, zīda lakatu un spalvu, kas viņu pamatīgi uzbudināja. Man patika tā sajūta, ka varu kontrolēt viņas uzbudinājuma pakāpi.

Jana: Un, kad es sajutu, ka arī Aleksim notiekošais sagādā baudu, tas mani uzkurināja vēl vairāk. Es jau tagad priecājos par to, ka drīkstēšu sasiet viņu!

Aleksis: Es arī! No visa, ko mēs izmēģinājām, sasiešana bija vislabākā!

Pieaugušo galda spēles

Jana: Manuprāt, šādas spēles ir kā radītas, lai uzburtu jauku un nepiespiestu atmosfēru. Un tas, ka tās ir pieaugušo spēles, padara visu vēl aizraujošāku.

Aleksis: Šoreiz mēs izvēlējāmies spēli, kur jāmet metamais kauliņš, jāgriež laimes rats vai jāvelk kārtis un jāpilda dažādi uzdevumi. Reiz man bija divas minūtes jāmasē Janai pēdas. Tie var būt āķīgi jautājumi, uzdevumi, arī kārtis ar «atalgojumu» vai «sodu». Piemēram, šis atalgojums man liekas īpaši jauks: «Visu dienu ļaut sevi apkalpot kā karali.» Vai sods: «Pagatavot partnerim kaut ko garšīgu pēc viņa izvēles.» Spēles gaitā tev jāskūpsta partneri vai pēc taustes jāatpazīst dažādas lietas no virtuves, piemēram, apelsīnu.

Jana: Riebīgākais sods, ko man piesprieda, bija nogaršot dzērienu, ko Aleksis sajaucis no četrām sastāvdaļām. Man bija jāatpazīst vismaz trīs no tām. Es sagaršoju kečupu, šņabi, pienu… Erotikas faktors šajā nodarbē? Nulle!!!

Aleksis: Piekrītu tev. Šajā spēļu komplektā izpaliek erotikas elements. Manuprāt, no seksīguma nav ne miņas uzdevumos, kuros tev jāatbild uz jautājumu, kāds bija tavas sievasmātes uzvārds pirms laulībām. Mums abiem tas viss šķita nedaudz garlaicīgi.

Jana: Daudz foršāks mums likās «Kamasūtras» kāršu komplekts — uz tā ir dažādu pozu attēli. Spēles laikā, skatoties uz zīmējumiem, uzbudinājāmies. Zaudētājam bija jāizpilda visas partnera vēlmes. Aleksim bija jāsagādā man bauda ar tādām pozām, kādas attēlotas uz pīķa astoņnieka.

Abpusēja intīmās zonas frizēšana

Jana: Sākumā es jutos neērti, uzticot kādam tik intīmu darbu. Taču pēc tam bija tik patīkami ļaut sevi tā aprūpēt — un tad redzēt savu partneri tik tuvu! Es izbaudīju šo procesu, un mēs to noteikti atkārtosim.

Aleksis: Man visvairāk patika, ka, frizējot Janu, es varēju netraucēti izpētīt katru savas draudzenes slēptāko vietiņu. Kad viņa to pašu darīja ar mani, es vairs nejutos tik erotiski. Droši vien tāpēc, ka parasti seksā esmu bijis aktīvākais. Taču galu galā tas mums abiem bija lielisks piedzīvojums, un neviens netika savainots.

Jūras zvaigzne

Jana: Šī poza solās vislabāk stimulēt viņa sēkliniekus un manu klitoru. Abiem partneriem jābalstās uz rokām, sēžot viens otram pretī un pamazām jāatlaižas uz aizmuguri, kamēr sasniedz guļus pozīciju.

Aleksis: Lasot lietošanas pamācību, man jau radās šaubas par baudas iespējamību šajā pozā. Kā, lūdzu, guļot uz muguras, var ievadīt locekli sievietē, kura arīdzan atrodas uz muguras, turklāt vēl tev pretī? Un, pat ja tas izdodas, kā lai pēc tam veic kādas kustības?

Jana: Tas nemaz nav tik vienkārši, kā izskatās pamācībā. Realitātē ir četras rokas un četras kājās, kurām kaut kā jāatrod pareizā pozīcija…

Aleksis: Varu tikai sirsnīgi ieteikt sievietei zem dibena palikt spilvenu. Tālākiem sasniegumiem un darbībām cilvēkam būtu jābūt profesionālam vingrotājam, citādi ir risks vienkārši palikt nevarīgi guļam kā plekstei.

Lomu spēles

Jana: Aleksim likās muļķīga ideja par pārģērbšanos. Pēc pamatīgiem meklējumiem internetā mēs izšķīrāmies par spēli «Mājkalpotāja un saimnieks».

Aleksis: Viņa pieklauvēja pie durvīm un teica, ka meklējot mājkalpotājas darbu — seksīgos mini svārciņos. «Buon giorno, mans vārds ir Laura…» Viņa noliecās pēc putekļu slotiņas tā, ka svārciņi sarāvās uz augšu un kļuva redzamas seksīgas biksītes uz viņas pievilcīgā dibentiņa. Kas notika tālāk, jūs varat noprast pēc daudzajām līdzīga scenārija filmām.

Jana: Man tas viss sagādāja baudu, jo man bija uzticēta aktīvākā loma. Parasti mums tas ir otrādi.

Tantras rituāls

Aleksis: Mēs sākām ar kopīgu dušu, lai noskaņotos vakaram. Visu laiku izturējāmies viens pret otru īpaši maigi un iejūtīgi, jo tantrai ir daudz kopīga ar intimitāti un mīlestību. Apbruņojāmies ar svecēm, spilveniem un mūziku un kādu brīdi dejojām. Mmmm! Ļoti erotiski! Tad mums bija nedaudz jāieskatās plānā, lai zinātu, kas jādara tālāk: jāsēž uz spilveniem, kopīgi jāelpo un jāmeditē… Cik apnicīgi!

Jana: Man šķita ļoti erotiski atbrīvoties no ikdienas steigas un nevajadzīgām domām un koncentrēties tikai uz otru cilvēku.

Aleksis: Ar «Om» skandēšanu visa mana ar grūtībām uzkrātā erotiskā enerģija aizlaidās kaut kur projām. Taču varbūt tā tam bija jābūt — tā devās uz augstākām sfērām. Pēc tam gan kļuva aizraujošāk. Plāna nākamais punkts bija skūpsti pa visu ķermeni. Tas bija ļoti uzmundrinoši un modināja manu «lingamu» (tā tovakar bija jāsauc loceklis) jaunai dzīvei. Ar nākamo programmas punktu — aromātisko eļļu masāžu — tas kļuva arvien dzīvīgāks.

Jana: Kad mēs beidzot drīkstējām ķerties pie seksa, pēc noteikumiem īsi pirms orgasma bija jāapstājas un jānogaida vismaz trīs minūtes. Diemžēl to es nespēju izpildīt! Mēs vienkārši novedām visu līdz galam. Pēc tam veicām noslēguma meditāciju.

Uz riņķi vien

Aleksis: Vēl viens pamatīgs ķermeņa treniņš — «Kamasūtras» poza, kas saucas «Apgrieztā Arhimēda skrūve»: atrodoties uz partneres, man četros paņēmienos katrreiz par 90 grādiem jāapgriežas ap savu asi. Izklausās akrobātiski, un tā arī ir! Pēc īpaši skaistas priekšspēles mēs jutāmies pietiekami motivēti, lai pamēģinātu. Jana apgūlās sākuma pozīcijā, salikusi kājas kopā, cieši apņemot manu locekli. Un es sāku pirmo griešanās soli…

Jana: Pirmais jautājums, kas man ienāca prātā: vai loceklis noturēsies iekšā?

Aleksis: Otrais: vai tas nesalūzīs?

Jana: Aleksis sāpīgi atsitās pret maniem ceļgaliem — au! Kad viņš bija veicis pirmo pagriezienu, mēs jau bijām sapratuši, ka šī poza nepieder pie mūsu iemīļotākajām. Mūsu dzimumorgānu anatomiskā uzbūve vienkārši nav piemērota, lai nodarbotos ar seksu šajā pozā.

Aleksis: Apgriežoties par 180 grādiem, tīri fiziski sajūta ir laba, taču psiholoģiski vīrietis diez vai jutīsies ērti, novietojis kājas ap partneres galvu un rādīdams viņai savu spalvaino pēcpusi. Kaut gan Jana — droši vien tīri aiz pieklājības — izteicās, ka mans dibens tādā pozā izskatoties tīri seksīgi.

Amatieru kino

Jana: Ideja kopīgi noskatīties porno filmu man šķita aizraujoša. Pašiem tādā piedalīties — ne pārāk. Vērot no malas, kā mēs izskatāmies, kad nodarbojamies ar seksu, ir diezgan komiski.

Aleksis: Man arī pati filmēšana likās komiska. Tu uzreiz sāc domāt par to, vai šādā pozā labi izskaties no kameras leņķa. Galu galā mēs palikām pie sunīšu pozas, ko gan ikdienā reti izmantojam, taču profesionāļi to iesaka kā filmēšanai izdevīgāko variantu. Obligāto beigšanu uz sejas mēs izslēdzām no scenārija, jo mums abiem tas nešķiet pieņemami.

Jana: Es visu laiku biju ļoti saspringta, un nākamajā dienā man sāpēja visi muskuļi. Taču manu striptīzu Aleksis atzina par tiešām seksīgu.

Aleksis: Porno filma bez profesionāla operatora ir galīgi neerotiska. Mēs bijām vīlušies iznākumā.