Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Speciālo skolu bērni varēs klātienē just līdzi Rīgas «Dinamo»

839 bērni no 34 Latvijas speciālās izglītības iestādēm klātienē jutīs līdzi Rīgas «Dinamo» spēlei pret Toljatti «Lada» komandu Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta ietvaros, kas notiks piektdien – 11. decembrī, plkst. 19:30 «Arēnā Rīga».

Šī labdarības projekta iniciators - Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretārs Mareks Gruškevics pateicas hokeja klubam Rīgas «Dinamo» un «Arēnai Rīga» par atsaucību un atbalstu, kā arī speciālās izglītības iestāžu darbiniekiem, kas aktīvi iesaistījās, lai kopīgi varētu īstenot ieceri.

Rīgas «Dinamo» hokeja spēli vērot klātienē tika aicināti visu speciālās izglītības iestāžu audzēkņi, lai dotu iespēju arī šiem bērniem izjust īstu līdzjutēja prieku un iedrošināt Dinamo Rīga hokejistus sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus laukumā.

Pirms spēles bērniem plānota tikšanās ar mūsu komandas hokejistiem, bet spēles starplaikos notiks dažādi labdarības konkursi, turklāt katrs no 839 bērniem saņems arī speciālas dāvaniņas no Rīgas Piena Kombināta un «Dinamo» kluba.