Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Veselu pilsētu Latvijā var nopirkt par vienas mājas cenu

Par summu, kas nedaudz pārsniedz 153 tūkstošus latu, šodien Latvijā iespējams iegādāties veselu pilsētiņu. Runa šoreiz ir par Skrundas radiolokācijas stacijas pilsētiņu «Skrunda-1», kuru Latvijas Privatizācijas aģentūra gatavojas pārdot izsolē, un minētie 153 tūkstoši latu ir izsoles sākumcena, raksta laikraksts «[s:29727]».

Bijušajā kara pilsētiņā «Skrunda-1», līdz Krievijas radiolokācijas stacija 1999. gadā pārtrauca savu darbību, dzīvoja Krievijas armijas ģimenes. Tagad pilsētiņa ir tukša. Pārdodamais objekts izvietots uz četriem zemes gabaliem, kuru kopējā platība ir 45,1 ha. Pilsētiņā ir 70 dažādas ēkas un celtnes, tostarp desmit dzīvojamās mājas ar kopumā 551 dzīvokli, viesnīca, poliklīnika, slimnīca, bērnudārzs, klubs, pasts, katlumāja, ūdenstornis, garāžas, kā arī pazemes bunkuri un patversmes atomkara gadījumā.

Privatizācijas aģentūra gatava pilsētiņu pārdot kredītā, par to norēķināties varēs 10 gadu laikā. Par piedalīšanos izsolē jāpaziņo līdz 2010. gada 26. janvārim. Ja pieteiksies vairāki pretendenti, izsole notiks 5. februārī.