Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piedalies konkursā un laimē gudru dāvanu!

Visos laikos labs padoms ir zelta vērts, un tā ir arī labākā dāvana Ziemassvētkos. Tāpēc portāls «Apollo» sadarbībā ar Lietišķās informācijas dienestu rīko konkursu, kurā, [s:29733], iespējams laimēt grāmatas, kurās ir pieredzējušu biznesa un karjeras ekspertu padomi, — «Mani septiņi soļi biznesa uzsākšanai», «Mārketings», «Mainiet veidu, kā vadāt pārmaiņas», «Uzsākt biznesu» un «Inovācijas».

Turklāt izdevniecības «Lietišķās informācijas dienests» rīkotajā grāmatu Ziemassvētku izpārdošanā biznesa literatūru kā dāvanu sev, saviem draugiem vai tuviniekiem var iegādāties ar atlaidi no 20 līdz 80%.

Konkurss noslēgsies 13. decembrī. Uzvarētājus paziņosim 14. decembrī.

jūs varat iegādāties šeit

Lūk, neliels ieskats padomos, kas atrodami grāmatās, kuras varat laimēt, pareizi atbildot uz konkursa jautājumiem.

Kā dzīvot labāk?
Ko darīt, lai dzīvotu labāk? Kā tikt galā ar krīzi un darba zaudējumu? Viens no risinājumiem ir sava biznesa sākšana, bet — kā to izdarīt vispareizāk, ņemot vērā gan savas spējas un intereses, gan biznesa vides likumus? Topošajiem uzņēmējiem atbildes uz šiem jautājumiem, kā arī praktiskus padomus sniedz un pavisam jaunus savas personības aspektus un dzīves apvāršņus izzināt iedrošina grāmata «Mani septiņi soļi biznesa uzsākšanai».

jūs varat uzzināt šeit

jūs varat uzzināt šeit


Kļūstiet par veiksmīgu uzņēmēju!
Grāmatā «Mani septiņi soļi biznesa uzsākšanai» paustās idejas un padomus, kuri smelti Latvijas biznesa vidē, lieliski papildina starptautisku uzņēmumu vadītāju pieredzes stāsti grāmata «Uzsākt biznesu». Starptautiskie līderi stāsta, kāds bijis viņu ceļš biznesā — īsto mērķu izvēlē, starta kapitāla un biznesa veiksmes meklējumos,  kā arī dažādu šķēršļu pārvarēšanā.

jūs varat lasīt šeit

jūs varat uzzināt šeit


Neļaujiet konkurentiem atņemt savu tirgus daļu!
Uzņēmēju pieredze liecina, ka visstabilākās pozīcijas un vislielākās izredzes pārspēt sāncenšus ir tiem, kuri nepārtraukti uzlabo savus produktus, neaizraujas ar birokrātiju un seko līdzi jaunākajām tirgus tendencēm, kā arī piesaista arvien jaunus speciālistus.

Arī krīzes situācijās izmantot radošu domu un jaunas tehnoloģijas kā efektīvu ieroci konkurences cīņā un kā panākumu atslēgu jaunu tirgu apguvē uzņēmējiem iesaka pieredzējuši vadītāji grāmatā «Inovācijas».

jūs varat uzzināt šeit

jūs varat uzzināt šeit

Kādi mārketinga paņēmieni palīdz pelnīt vairāk
Vai vērts, reaģējot uz tirgus lejupslīdi un pārdošanas apjomu kritumu, samazināt mārketinga atbalstu sava biznesa zīmolam? Kā atgriezt dzīvē mirstošu zīmolu? Kāda mārketinga programma sekmē arvien lielāku uzņēmuma peļņu?
Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniedz grāmata «Mārketings».

jūs varat uzzināt šeit.

jūs varat uzzināt šeit.

Nepārvērtiet pārmaiņas par apvērsumu!
Nemitīgi apvērsumi ne vien traucē organizācijām gūt panākumus, bet arī organizācijas darbinieki cieš zaudējumus nestabilitātes, sasprindzinājuma, stresa un traucējumu dēļ, ko izraisījis nemitīgais nemiers, jaunu pārmaiņu iniciatīvām krājoties aiz iepriekšējām pārmaiņām. Grāmatā «Mainiet veidu, kā vadāt pārmaiņas» izteiktajai atziņai, šķiet, piekritīs ikviens, kam nācies saskarties ar neprasmīgi organizētām pārmaiņām privātbiznesā vai valsts sektorā. Kā realizēt pārmaiņas tā, lai tās nekļūtu par apvērsumu un neciestu neveiksmi, stāsta grāmata «Mainiet veidu, kā vadāt pārmaiņas».

jūs varat uzzināt šeit.

jūs varat uzzināt šeit.

Lai jums veicas konkursā un izdodas atrast zelta padomu vērtu dāvanu sev un saviem draugiem Ziemassvētkos!