Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Viltīgie viltus pircēji no ārzemēm

Man radusies tāda pati problēma kā daudziem, tikai tie pircēji ir vairāki.

Vārds pa vārdam: Ieliku sludinājumu serverī savu mobilo telefonu uz pārdošanu. Par cik bija tāds ekskluzīvs tas modelis, tāpēc bija vairāki cilvēki, kuri nebija LV pilsoņi, bet piedāvāja iespaidīgas cenas par preci.

Protams biju ar mieru, un pateicu kad pārdodu. Viņi man sola lielas cenas. Vēlāk piedāvā lai atsūtu savu bankas kontu, vārdu sakot, visu to saturu, lai varētu veikt maksājumu.

Tad atnāk vēstule uz Inbox no viņa (it kā) bankas, kur viņš(i) ir Zelta kartes īpašnieki un ir izskaitījuši naudu, bet atnāk vēstule , kura prasīts lai atsūtu no pasta kvīts nr. u.t.t, kuru es nosūtu uz Āfriku, Nigēriju , un tad 3stundu laikā man ienāk nauda. Protams neticēju. Pārbaudīju bankas caur internetu kuras patiešām pastāvēja, bet izrādās kad tās nav no bankas ( īstās bankas ). To varēja arī saprast ieraugot e-pastu, uz kuru man bija jāatbild.  - un protams, kad arī pateicu, kad neko nesūtīšu.

Tāpēc, neieteiktu jums uz tādiem uzķerties. NENOVĒLU. Esiet gudri un prātīgi , jo viņi ir vairāki.