Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Saeimas deputāti pret tautu

Mūsu Saeimas deputāti vairs sen nav tie cilvēki, kuri deviņdesmito gadu sākumā kopā ar tautiešiem vienojās kopīgā idejā. Toreiz gandrīz visiem bija džemperīši ar ausekļa zīmi un liela vēlēšanās būt latviešiem.

Nepamet sajūta, ka deputāti daudzas lietas dara par spīti tautai. Šodien iesniegtie Saeimas frakciju vadītāju grozījumi Saeimas Kārtības rullī pierāda to, ka deputāti ir īpaši ciniski. Laikā, kad ikvienam jārēķinās ar mazām algām, bezdarbu un citām sociāli negatīvām lietām, viņi nolemj savas algas nākamgad nesamazināt, piemaksas un kompensācijas neatcelt.

Tauta nevar mīlēt tādus valsts vadītājus, kuri nav vienoti ar visiem šajos grūtajos laikos. Tauta var būt iejūtīga, saprotoša un nogaidoša. Tauta negrib skaitīt naudu varas cilvēku makos, bet ja pašu makos vairs nav palicis nekā, atliek to darīt.

Lai jums, Saeimas deputāti, jauki un priecīgi Ziemassvētki! Lai jūsu ģimenēm tie būtu jaukāki nekā mūsējām, jo tā taču arī būs. Jūs šajos svētkos uzdāvināsiet sev nodrošinātu nākamo gadu, mēs – bažas par ikvienu no mūsu ģimenes locekļiem nākamajā gadā.