Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vudss autoavārijas brīdī pie stūres atradies medikamentu ietekmē

Amerikāņu golfa zvaigzne un bagātākais pasaules sportists Taigers Vudss novembra beigās piedzīvotajā autoavārijā pie spēkrata stūres atradies apreibinošo vielu ietekmē, otrdien vēsta amerikāņu mediji.

Jau ziņots, ka 33 gadus vecais Vudss ar savu «Cadillac» automašīnu sākumā ietriecās ugunsdzēsēju hidrantā, pēc tam iebrauca arī kokā.

Vudsa

sieva, bijusī modele Ēlina Nodergrēna-Vudsa, kas incidenta brīdī atradusies sportistam blakus, pēc notikušās autoavārijas mediķiem iedevusi divas pudeles ar recepšu medikamentiem, kādus pārmērīgā daudzumā golferis lietojis avārijas dienā.

Dienu iepriekš Vudss pēc neoficiālas informācijas lietojis arī alkoholiskos dzērienus.

Uzreiz pēc negadījuma golferis sievas pavadībā nogādāts slimnīcā, kur viņa personīgajām vajadzībām izbrīvēts vesels ēkas stāvs. Sportists ik pa laikam bijis bez samaņas un viņa elpošana tikusi nodrošināta ar medicīnas iekārtu palīdzību.

Pēc sportista veselības stāvokļa uzlabošanās sportists tajā pašā dienā izlaists no slimnīcas.

Izklaides ziņu portāls «Tmz.com» iepriekš vēstīja, ka Vudsam ir plēsta brūce sejā, turklāt to varētu būt radījis sportista sievas sitiens. Pēdējā laikā bija izskanējušas baumas, ka sportistam ir romāns.

Otrdienas rītā pēc zvana ātrajai neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai no Vudsa mājas tika hospitalizēta sieviete, kuras personība pagaidām netiek identificēta. Pēc neoficiālas informācijas tā varētu būt Vudsa sievas māte.

Sportists jau iepriekš paziņoja, ka ne viņš, ne sieva nesniegs komentārus policijai.