Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Preses nams» pārtraucis laikrakstu un žurnālu iespiešanu

Šonedēļ tipogrāfijas uzņēmums AS «Preses nams» pārtraucis laikrakstu un žurnālu iespiešanu, trešdien vēsta laikraksts «Bizness & Baltija». «Preses nama» akcionāri ir pārliecināti, ka kompāniju gaida bankrots.

Līdz šim «Preses namā» Ķīpsalā tika iespiesti gandrīz visi izdevniecības nama «Petits» laikraksti, taču tagad laikrakstu un žurnālu iespiešana pārtraukta, paziņojuši «Preses nama» īpašnieki — «Latvijas kuģniecība».

«Petits» administratīvais direktors Jurijs Jansons laikrakstam sacījis, ka izdevniecības nama laikraksti tiek iespiesti tipogrāfijā «Mūkusala», bet žurnāli — citās tipogrāfijās.

Grāmatu iespiešana «Preses nama» ražotnē Silakrogā turpinās arī pašlaik, bet jaunās tipogrāfijas būvniecības projekts netālu no lidostas «iesaldēts».

«Bizness & Baltija» raksta, ka par «Preses nama» likteni bija plānots lemt vakar kompānijas akcionāru sapulcē, uz kuru ieradās vairāk nekā 100 cilvēku. Par uzņēmuma finanšu situāciju gan netiks lemts, jo bankas, kas ir «Preses nama» kreditori, nesniedza savu viedokli par uzņēmuma parādiem un nākotni.

Jau vēstīts, ka novembra sākumā Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesa noraidīja poligrāfijas uzņēmuma AS «Preses nams» lūgumu noteikt tam tiesisko aizsardzību, ko uzņēmums bija lūdzis noteikt uz diviem gadiem.