Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valmierā būvēs atkritumu apglabāšanas krātuvi

8. decembrī Valmierā starp SIA «Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija» un AS «SCO Centrs» tika parakstīts būvdarbu līgums «II kārtas atkritumu apglabāšanas šūnas izbūve un atkritumu mehāniskās priekšapstrādes centra izveide poligonā «Daibe»». Līgums tiks īstenots Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta «Ziemeļvidzemes reģiona sadzīves atkritumu apsaimniekošanas projekta III kārta. Poligona «Daibe» infrastruktūras pilnveidošana» ietvaros.

Līguma ietvaros paredzēts izbūvēt nākamo atkritumu apglabāšanas krātuvi, kas kalpos atkritumu noglabāšanai pēc pirmās krātuves piepildīšanas. Tāpat paredzēts arī izveidot atkritumu mehāniskās priekšapstrādes centru, kas sastāv no laukuma ar cieto segumu un angāra. Šajā angārā tiks izvietotas iekārtas, kas tiks iegādātas šā projekta ietvaros un ar kurām pēc projekta realizācijas varēs veikt sadzīves atkritumu šķirošanu un priekšapstrādi pirms atkritumu noglabāšanas.

Līguma kopējās izmaksas ir 2 192 520 latu, no tām 1 540 200 latu finansē Eiropas Savienība, 652 320 latu iegulda ZAAO.

Visus darbus paredzēts veikt 2010. gadā.