Rīgas «Dinamo» šoreiz piekāpjas Kazaņas «Ak Bars»

Kontinentālās hokeja līgas regulārās sezonas mačā Rīgas «Dinamo» komanda trešdienas vakarā «Arēnā «Rīga»» ar 2:4 piekāpās pagājušās sezonas Gagarina kausa ieguvējiem Kazaņas «Ak Bars».

Rīgas «Dinamo» galvenā trenera Jūliusa Šuplera pēcspēles komentārs.

Spēles astotajā minūtē Daniss Zaripovs skaitliskajā vairākumā atklāja mača rezultātu, tomēr līdz pirmās trešdaļas beigām Miķelis Rēdlihs spēja panākt izlīdzinājumu. Bet otrā perioda sestajā minūtē pēc Jāņa Sprukta piespēles 2:1 laukuma saimnieku labā panāca Lauris Dārziņš.

Taču otrās trešdaļas turpinājums nebija tik veiksmīgs, jo 12. minūtē izlīdzinājumu panāca KHL otrs labākais vārtu guvējs Aleksejs Morozovs, bet 24 sekundes līdz trešdaļas beigām Iļja Ņikuļins vairākumā izvirzīja «Ak Bars» komandu vadībā.

Trešajā periodā «rīdzinieki» centās panākt neizšķirtu, taču tieši pēc vienas no ofensīvām Kazaņas komanda pretuzbrukumā guva ceturtos vārtus, kad Martinu Pruseku 14. minūtē pārspēja Dmitrijs Kazionovs.

Šosezon abas komandas vienreiz savā starpā jau bija tikušās, kad pirmajā spēlē pēc novembra pauzes «Dinamo» Kazaņā uzvarēja ar 3:1.

Nākamo spēli «rīdzinieki» aizvadīs piektdien, 11. decembrī, kad savā laukumā uzņems Toljati «Lada» komandu, bet svētdien «Arēnā «Rīga»» viesosies principiālais pretinieks —Minskas «Dinamo».