Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>Candy</i> zaudē svaru. Vai arī draugu?

Dziedātāja Candy, īstajā vārdā Liene Bronuša, jau otro mēnesi dzīvojot Vācijā. Viņa Potsdamā uzstājas varietē programmā «Dinner for Fun», vēsta žurnāls «Privātā Dzīve». Dziedātāja atzīst, ka ļoti ilgojoties pēc sava četrus gadus vecā dēla Sebastiana Matiasa un ka šis attālums esot traucēklis viņas attiecībām ar volejbolistu Jāni Pēdu.

Candy repertuārā esot piecas dziesmas, kuru laikā nākoties izpildīt arī akrobātiskus trikus. Atsaucība esot ļoti liela, zāle vienmēr pārpildīta. Neizpaliekot arī turīgu vīriešu gados aicinājumi vakariņās, taču Lieni šādi aicinājumi nevilinot, jo viņa nekad neesot kārojusi svešas naudas, raksta «Privātā Dzīve».

Lielā darba slodze un dažreiz izpaliekošās pusdienas viesušas korekcijas dziedātājas izskatā, jo pašlaik viņa sverot 49 kilogramus. Liene apgalvo, ka tas esot viņas ideālais svars un nu, pēc Sebastiana piedzimšanas, atkal varot vilkt 32.–34. izmēra drēbes.

Ar savu draugu Jāni Pēdu Liene neesot tikusies jau četrus mēnešus. Kamēr Liene strādā Vācijā, Jānis atrodas Itālijā. Tomēr dziedātāja ir optimistiska un tic, ka «cilvēkiem, kas patiesi mīl viens otru un spēj izturēt komunikāciju, attālums nav šķērslis». Viņa Jāni mīlot tā, kā neesot mīlējusi nevienu citu, bet viņai esot grūti atbildēt par Jāņa jūtām, vēsta žurnāls. Candy cer, ka viņi satiksies Latvijā, visu noskaidros un tad viss atkal būšot labi.