Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas «Dinamo» hokejisti piedalīsies glezniecības meistarklasē

No š.g. 12. – 19. decembrim Rīgas «Dinamo» hokejisti un galvenais treneris Jūlius Šuplers piedalīsies mākslinieku Jāņa Anmaņa un Ludmilas Kolomenskas glezniecības meistarklasē, kas tiks veikta kā Ziemassvētku labdarības akcija, ar mērķi atbalstīt jaunos Latvijas glezniecības talantus.

Rīgas «Dinamo» hokejisti un komandas galvenais treneris abu mākslinieku uzraudzībā demonstrēs savu talantu glezniecības jomā, parādot to, ka meistarīgi prot rīkoties ne tikai ar hokeja nūju, bet arī ar otu un krāsām. Hokejistu radītie darbi tiks publiskai apskatei izlikti «Arēnā Rīga» no 25. decembra plkst. 15:00, kā arī būs apskatāmi kluba oficiālajā mājas lapā – «www.dinamoriga.eu.»

Savukārt, 29. decembrī plkst. 17:00 «Arēnā Rīga» pirms Rīgas «Dinamo» un Maskavas CSKA spēles notiks šo darbu izsole, kurā visi iegūtie līdzekļi tiks ziedoti jauno, talantīgo mākslinieku atbalstam, bet nepārdotie darbi paliks «Dinamo» rīcībā.

Meistarklases hokejistiem notiks vairākās grupās, un pirmā no tām notiks jau sestdien 12. decembrī «Inbox.lv» ledus hallē Piņķos, un tajā piedalīsies Jūlius Šuplers, Marcels Hossa, kā arī citi leģionāri.