Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zemniecei atņem traktoru. Lopi mirst no bada

Lauksaimniecei Larisai Vjatkinai, kurai «GE Money Bank» prasīja pirms noteiktā termiņa atmaksāt kredītu, nu atņemts līzingā iegādātais traktors. Zemniecei nav tehnikas, ar kuru piegādāt barību govīm, tāpēc divi lopiņi jau gājuši bojā.

Portāls «db.lv» ziņo, ka pašlaik nav iespējams 280 govju lielo ganāmpulku nodrošināt ar barību. Saimniece ar bažām gaida, kas notiks ar pārējām. Saimniecības ganāmpulkā ir gan grūsnas teles, gan slaucamas govis un jaunlopi.

Viņa apelējusi pie visām atbildīgajām institūcijām — gan Zemkopības ministrijas, gan bankas un citām — ar lūgumu risināt problēmu, taču neviens neizrādot atsaucību.

Jau ziņots, ka saimniece pirms dažiem gadiem iegādājusies fermu Līvānos, kurā lopu skaits pašlaik sasniedzis jau 280. Pirms diviem gadiem, piesaistot «GE Money Bank» līdzekļus, par 49 000 latu iegādāts traktors.

Larisa stāsta, ka maksājumi 20 mēnešu laikā veikti regulāri un atmaksāti 15 000 latu. Šā gada martā banka atsūtījusi rakstisku paziņojumu, ka tā vēlas saņemt priekšlaicīgu kredīta atmaksu, lai gan saimniecības kredītsaistības bankā bija vēl uz četriem gadiem.

Banka pirms laika pieprasa atmaksāt aizdevumu».