Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skaties tiešraidē pirmo labdarības koncertu Bērnu slimnīcai

Sestdien notiks pirmais «Labdarības bazārs» Berga Bazārā. Populāru mūziķu priekšnesumi, īpaša programma bērniem, «Slow Food» gardumu degustācija un labdarības izsole ir tikai neliela daļa no bagātīgās programmas, kas sagaida lielus un mazus Berga Bazāra apmeklētājus.

Koncerts sāksies ap pulksten 17 un ies līdz pulksten 21.

Pateicoties producentu kompānijai «HansaMedia» un tehnoloģiju partnerim «Lattelecom», vakara noslēgumu – labdarības koncertu varēs vērot arī interneta tiešsaistē – «Apollo» portālā un Lielo Bērnu slimnīcai mājas lapā.

Labdarības bazāra Berga Bazārā mērķis ir vākt līdzekļus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Vecāku mājas rekonstrukcijas pabeigšanai. Pasākumu rīko kustība Lielie Bērnu slimnīcai un Berga Bazāra biedrība ar Berga Bazāra īpašnieku atbalstu.

Tradicionālā zemnieku un amatnieku tirdziņa – Berga Bazārā apmeklētājus ar dančiem un rotaļām priecēs folkloras kopas Skandinieki un Grodi, bet uz viesnīcas «Hotel Bergs» terases uzstāsies koris «Kamēr...»

Īpašu pārsteigumu bazāra gardēžiem sarūpējuši pavāri – Mārtiņš Rītiņš, Māris Jansons un Rihards Frīdenbergs-Kalniņš un viņu palīgi kopā ar tirdziņa zemniekiem – «Slow Food» gardumu labdarības degustāciju. Savukārt uzņēmums «Milda KM» apmeklētāju cienastam sarūpējis jauno produktu – «Gardigan» zupas, bet veikalā «Nakts Mēbeles» varēs sasildīties ar karstu tēju.

Bērnu rīts iesāksies ar studijas Dauka sagatavoto animācijas īsfilmu programmu kinoteātrī «K-Suns». Savukārt bērnu radošajā darbnīcā atradīsies darāmais ikvienam, kas vēlas aktīvi rosīties mākslinieku, arhitektu un Bērnu slimnīcas pedagogu vadībā. Negaidītu pārsteigumu sagādājusi zemnieku saimniecība «Rakši» – mazie tirgus apmeklētāji varēs nofotografēties ar Andu lamu vai alpaku.

Krodziņā «Andalūzijas suns» tirgus apmeklētājiem paredzēti muzikāli priekšnesumi – uzstāsies grupas «Latte» un «Ambermusic», Kaspars Rolšteins, Roberts Gobziņš & Resnie Putni, Markus Riva, bet muzikālo pēcpusdienu noslēgs dziesminieks Imants Daksis. Vakara noslēgumā –  labdarības koncerts, kurā uzstāsies Ginta Ēķe, Jolanta Gulbe un Rīgas Sarkanais koris, Juris Kaukulis un grupa Suņa stunda, kā arī Karaliskais improvizācijas teātris. Pasākumu vadīs Valdis Melderis un Pauls Timrots.

Koncerta pārtraukumā notiks labdarības izsole, kurā varēs iegādāties turpat 20 unikālus priekšmetus. Sporta fani novērtēs hokeja nūju ar A.Irbes autogrāfu vai futbolbumbu ar M.Verpakovska parakstu, mākslas cienītāji būs iepriecināti par iespēju iegādāties latviešu mākslinieku gleznas. Savus darbus izsolei atvēlējuši arī rokdarbu meistari, savukārt veikals Nakts Mēbeles – īpaši ērtu spilvenu.

www.lielie.lv