Rubenim 7. vieta PK posmā Lillehammerē

Pasaules kausa 4. posmā kamaniņu sportā Lillehammeres trasē Norvēģijā šodien septīto vietu ieguva Mārtiņš Rubenis.

Uzvaru šodien izcīnīja krievu kamaniņu braucējs Alberts Demčenko, no kura par 0,050 sekundēm atpalika itālietis Armīns Cīgelers, bet trešo vietu ieguva vācietis Fēlikss Lohs, kurš uzvarētājam zaudēja 0,318 sekundes.

Rubenis no Demčenko atpalika par 0,933 sekundēm, ieņemot septīto vietu, Inārs Kivlenieks ierindojās 18. vietā, no Demčenko atpaliekot par 1,581 sekundi, bet Guntis Rēķis palika 25. vietā 32 dalībnieku konkurencē, uzvarētājam zaudējot 2,074 sekundes.

Nākamais Pasaules kausa posms kamaniņu sportā notiks 2010. gada pirmajās dienās Kēnigzē trasē Vācijā.