Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalas viesnīcas maksā miljonus

Vairākums Jūrmalas viesnīcu izliktas pārdošanā, tomēr pārdevēji un pircēji nespēj atrast konceptuālas vienošanās attiecībā uz to cenām, vēsta «[s:29955]»

Kompānijas «Possesso» pārvaldes locekle Solvita Kvile laikrakstam «Telegraf» pastāstījusi, ka situācija jūrmalas viesnīcu tirgū gada laikā praktiski nav mainījusies — viesnīcas un viesu mājas ir izliktas pārdošanā, taču darījumi praktiski nenotiek.

«Viesnīcu īpašnieki meklē variantus, kā izdzīvot,» skaidro Solvita Kvīle. «Piemēram, viesu māja «Kurši» ziemas sezonā ir slēgta un tiks atvērta tikai vasarā. Problēmas ar pārdošanu ir arī tāpēc, ka lielos viesnīcu operatorus neinteresē nelielas Jūrmalas viesnīciņas ar mazu numuriņu skaitu.»

Mazo viesu māju cenas ir, sākot no diviem miljoniem eiro. Par lielajām viesnīcām, kas arī tiek pārdotas, kaut arī ne tik atklāti kā mazās, to īpašnieki vēlas saņemt no 10 līdz 12 miljoniem eiro.