Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiesa ierosina sporta kluba «Barons» maksātnespējas lietu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pēc SIA «Arēna Rīga» pieteikuma ierosinājusi sporta kluba «Barons» maksātnespējas lietu, aģentūru LETA informēja tiesas priekšsēdētāja palīdze Kristīne Maike.

Maksātnespējas lieta ierosināta 11. decembrī, liecina šodien Maksātnespējas reģistrā veiktais ieraksts. Pagaidām vēl nav izvēlēts ne sporta kluba «Barons» administrators, ne noteikts paredzamais lietas izskatīšanas datums.

Kluba prezidents Ivo Zonne uzsvēra, ka notikušais nekādi neatsauksies uz basketbola kluba «Barons» turpmāko darbību.

«Mūsu pretinieks izvēlas nevis civilizētus ceļus, bet pieprasīt maksātnespēju. Mums nav neviena maksātnespējas pazīme,» sarunā ar aģentūru LETA uzsvēra Zonne. «Mēs piedāvājām kompromisu, bet viņi par to nevēlējās pat runāt.»

Zonne izteicās, ka konflikts starp abām pusēm pagājušajā sezonā radās pēc tam, kad «Arēna Rīga» kļuva par «Barons» sīvāko konkurentu Rīgas ASK sponsoru. «Mēs pārtraucām sadarbību un pieprasījām samazināt īri, bet viņi to nedarīja.»

«Šādi, nevēloties diskutēt, «Arēna Rīga» parāda, cik ļoti viņiem interesē sports,» ironizē Zonne.

«Summa nav nekāda astronomiskā, tas ir civiltiesisks strīds. Tas nekādi neatsauksies uz kluba darbību. Es pats savā biznesā gandrīz vai dienā ierosinu piecas maksātnespējas,» izteicās «Barons» prezidents. «Šādi tikai tiek izšķērdēti valsts līdzekļi.»

Pēc «Firmas.lv» datiem, 2001. gadā reģistrētais sporta klubs «Barons», kura juridiskā adrese ir Rīgā, Cēsu ielā 31, pieder uzņēmējam Ivo Zonnem, SIA «UVVI» un SIA «Latvijas nami». Sporta kluba vienīgā amatpersona ir Andris Vanags.