Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Teātra Observatorijā»: «Ardievas ieročiem»

«Teātra Observatorijā» startē izrāde «Ardievas ieročiem». Izrāde ir iestudēta pēc Ernesta Hemingveja romāna motīviem, tās režisors ir Mihails Gruzdovs, scenogrāfs un kostīmu mākslinieks – Andris Freibergs. Lomās: Andris Bulis un aktieri, ko jau esam iepazinuši izrādēs «Ilgu tramvajs» un «Ja tevis nebūtu. Kabīrija Raimonda Paula melodijās» – Andris Liseckis, Vita Baļčunaite un Olga Ostrovska.

Režisors Mihails Gruzdovs izrādi dēvē par balto melodrāmu, uzsverot, ka traģēdijas krāsa ir baltā, jo nav nepieciešama tumsa, lai risinātos traģiski notikumi. Andra Freiberga scenogrāfijas un kostīmu radītā noskaņa, «Teātra Observatorijas» «tuvums» ļauj skatītājam izdzīvot Henrija (Andris Bulis) un Ketrinas (Vita Baļčunaite) mīlas stāstu. Izrādes darbība risinās kara laikā, kas notikumiem, kuri risinās galvenā varoņa dzīvē, piešķir īpašu, mazliet sūru garšu. 

Biļetes uz decembra un janvāra izrādēm iespējams iegādāties teātra un «Biļešu Paradīzes» kasēs.