Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Darbu sāk «Latvijas Pasta bankas» klientu apkalpošanas centrs Ogrē

Pirmdien darbu sācis «Latvijas Pasta bankas» klientu apkalpošanas centrs Ogrē, Mālkalnes prospektā 3.

Klienti jaunajā centrā var veikt skaidras naudas operācijas, atvērt kontu, norēķināties par dažādiem pakalpojumiem, ko saņem ikdienā.

«Tā kā bankas klientu skaits strauji aug, mums ir svarīgi būt pēc iespējas tuvāk saviem klientiem. Klientu ērtības labad jaunā bankas filiāle tiek  atvērta tirdzniecības centra ēkā, kas ļaus klientiem apvienot iepirkšanos ar gājienu uz banku» skaidro AS «Latvijas Pasta banka» viceprezidents Edgars Lasmanis.

Jaunajā klientu apkalpošanas centrā Ogres iedzīvotāji, kas saņem saņem komunālos pakalpojumus no pašvaldības aģentūras «Mālkalne», varēs norēķināties par tiem bez maksas. «Domāju, kas tas ir būtiskas faktors, īpaši šajos laikos, kad daudzi iedzīvotāji ir spiesti taupīt katru santīmu,» norāda Lasmanis.

Jaunais klientu apkalpošanas centrs strādās katru darba dienu no plkst. 9 līdz 18.

«Latvijas Pasta banka» dibināta 2008. gada septembrī. Tās mērķis ir kļūt par Latvijas iedzīvotājiem pašu pieejamāko un ērtāko banku, nodrošinot visus Latvijas iedzīvotājus ar plašu bankas pakalpojumu spektru.

Ar Latvijas Pasta nodaļu tīkla palīdzību, kas sevī ietver vairāk nekā 600 nodaļas, bankas plānos ir izveidot Latvijā plašāko klientu apkalpošanas centru tīklu, kas nodrošinās banku pakalpojumus pat visattālākajās teritorijās.