Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vētra: labprātāk turpinātu vadīt UGMK nekā Latvijas vīriešu izlasi

Basketbola speciālists Gundars Vētra labprātāk izvēlētos turpināt darbu ar Krievijas čempionvienību Jekaterinburgas UGMK nekā uzņemtos Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera pienākumus, intervijā laikrakstam «Diena» šodien atzina pats Vētra.

Pēc šīs sezonas Vētram beidzas līgums ar UGMK, un janvāra beigās vai februāra sākumā varētu būt zināms tas, vai viņš turpinās darbu Jekaterinburgā. Apvienot šo amatu ar Latvijas izlases trenera posteni, pēc Vētras domām, nav iespējams, un pie izvēles iespējas basketbola speciālists priekšroku dos Krievijas komandai.

«Mans līgums beidzas pēc šīs sezonas, un tuvākajā laikā klubs varētu sākt sarunas par tā pagarināšanu. To iznākums varētu būt zināms janvāra beigās vai februāra sākumā. Priekšroku došu drīzāk klubam nekā izlasei. Ja UGMK būs jāatstāj, tad droši vien priekšroku došu darbam vīriešu basketbolā un, visticamāk, Latvijas izlasē. Ar Latvijas Basketbola savienību esam vienojušies ieturēt pauzi līdz februāra sākumam,» atklāja Vētra.

Treneris arī norādīja, ka viņam nav nekādas informācijas par iespējamo Krievijas piedāvājumu trenēt šīs valsts sieviešu izlasi. «Neviens no Krievijas izlases man nav zvanījis, tāpēc nedomāju, ka šāds variants ir aktuāls,» piebilda Vētra.

Jau ziņots, ka šomēnes Vētru kā galveno kandidātu Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenā trenera amatam noteica Latvijas Basketbola savienība.

«VEF Rīga» galvenais treneris Valdis Valters iepriekš intervijā «LETA video» atklāja, ka Vētra jau tuvākajā laikā varētu saņemt piedāvājumu trenēt Krievijas sieviešu valstsvienību, tādēļ viņam var nākties izšķirties par savu nākamo darbu.