Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Piedzīvojuma Diena» – Baltākā Diena Vidzemē

Ceļojumu portāls «icelo.lv» organizē jau piekto «Piedzīvojuma Dienu» – 23. janvārī vienu dienu pavadīsim atraktīvā, asprātīgā un pārsteigumu pilnā ceļojumā ar auto pa Vidzemes interesantākajām, vēl neiepazītām vietām un tūrisma objektiem.
 
«Piedzīvojuma Diena» ir tūrisma spēle četriem piedzīvojumu un atpūtas kāriem draugiem un vienam auto, kurš noris ar auto apceļojot apskates objektus un veicot katrā objektā konkrētu uzdevumu. Šis nebūt nav rallijs vai auto orientēšanās!

«Piedzīvojuma Dienas» uzdevumi būs piemēroti ziemas sezonai – interesanti, neparasti un ziemas dvašas piepildīti, kuru veikšanai nepieciešams četru draugu domas un fiziskais spēks. Piedzīvojumā netiek mērīts ātrums, bet uzdevumu izpilde.
Objektus katra komanda sakārto paši savā maršrutā, saņemot objektu sarakstu Piedzīvojuma Dienas starta vietā. Apskates objekti ietvers Vidzemes pilis un muižas, vēsturiskus notikumus, tikšanos ar viesmīlīgiem saimniekiem un iepazīšanos ar Vidzemes paražām.

Katrā objektā veicot uzdevumu tiek saņemti punkti, kas noteiks spēles uzvarētājus. Spēlē būtisks nav ātrums kādā veic maršrutu, bet radošā pieeja un nedaudz zināšanu, piemēram, nosakot sastāvu tējas un alus degustācijā, precizitāte loka šaušanā, izdoma dzejolīša sacerēšanā un citos uzdevumos.

Apbalvojam pirmo trīs vietu ieguvējus, atraktīvāko bilžu, video un komandas noformējuma īpašniekus.

Pasākuma maršruts: ?. Aptuvenais garums 200 km / 7 stundas.