Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vērmanes dārzā atklāj Ziemassvētku tirdziņu

No šodienas līdz 27.decembrim Vērmanes dārzā darbosies Ziemassvētku tirdziņš, informēja Rīgas domes Kultūras departamentā.

Tirdziņā savu produkciju piedāvās Latvijas ražotāji un amatnieki, kā arī zemnieki un uzņēmēji.

Laikā, kamēr vecāki iepirksies, bērni varēs izmantot iespēju, lai pavizinātos ar Ziemassvētku vilcieniņu un karuseli, kā arī mielotos ar kārumiem.

Vērmanes dārza tirdziņš neiztiks arī bez mākslinieku uzstāšanās, rotaļām, atrakcijām, kā arī laimes liešanas, zīlēšanas un jautrām burvestībām. Svētkos uz Vērmanes dārza skatuves uzstāsies dziedātāji Olga Rajecka, Normunds Rutulis, Jānis Paukštello, Ēriks Budēvics, Irēna Ancāne un citi mākslinieki.

Tirdziņa darbošanās laikā katrai dienai tiks dota īpaša devīze, kura tad arī noteiks tās dienas galvenās aktivitātes noteiktās stundās. Tirdziņa apmeklētāji būs aicināti apmeklēt gan īpaši Saulei veltītu dienu, gan Labās sirds dienu, gan Saldumu, Puzuru, Muzikālā ceļojuma un citu svētku norises dienas.

Vērmanes dārza tirdziņš darbosies no plkst.10 līdz 19, savukārt katras dienas īpašās aktivitātes notiks darba dienās no plkst.17 līdz 19, bet brīvdienās no plkst.13 līdz 15.

Ziemassvētku tirdziņi darbojas citviet pilsētā - Doma laukumā un Līvu laukumā.