Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vēl vienam telšu pilsētiņas iemītniekam piedāvāta hospitalizācija

Piektdien vakarā mediķi pārbaudījuši divus telšu pilsētiņas iemītniekus un vienam no viņiem konstatējuši paaugstinātu temperatūru, tāpēc piedāvājuši doties uz slimnīcu, taču viņš no hospitalizācijas atteicies, aģentūrai LETA stāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta komunikāciju vadītāja Ilze Bukša.

Telšu pilsētiņā mītošos cilvēkus mediķi apskata ik pēc sešām stundām, un katru reizi ir dažāds cilvēku skaits, kuri atļauj mediķiem pārbaudīt savu veselības stāvokli. Šīs nedēļas laikā mediķi veselības stāvokli pārbaudījuši 15 akcijas dalībniekiem.

Kā ziņots, šonedēļ slimnīcā ar plaušu karsoni tika nogādāts akcijas aizsācējs Gints Gaiķēns, kā arī vēl viens akcijas dalībnieks.

Jau ziņots, ka Gaiķēns pie valdības ēkas protesta akciju sāka 30.novembrī. Viņš nav apmierināts ar valstī notiekošo un prasīja valdību steidzami risināt bezdarba problēmas.

Katru dienu viņam pievienojās aizvien jauni protestētāji, iepretim valdības ēkai izveidojot telšu pilsētiņu. Pieci protestētāji šonedēļ teltīs pārlaida nakti, kurās gaisa temperatūra pazeminājās līdz gandrīz mīnus 20 grādiem.