Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kamaniņu braucēja Gudramoviča izcīna uzvaru jauniešu PK posmā Siguldā

Latvijas jaunā kamaniņu braucēja Ieva Gudramoviča sestdien izcīnīja uzvaru jauniešu Pasaules kausa izcīņas posmā, kas norisinājās Siguldā.

Gudramoviča abos braucienos uzrādīja otro labāko rezultātu, bet divu braucienu summā viņa par 0,211 sekundēm apsteidza otrās vietas īpašnieci polieti

Natāliju Voituscišinu.

Vēl jauniešu sacensībās Ulla Zirne ierindojās septītajā vietā, no uzvarētājas atpaliekot 1,664 sekundes, Saiva Dambīte ieņēma 13.pozīciju, bet Ieva Kalupa ierindojās 15.vietā 17 finišējušo dalībnieču konkurencē.

Kā ziņots, Kristens Rozītis piektdien izcīnīja piekto vietu jauniešu konkurencē, Rihards Lozbers ierindojās 16.vietā, bet Ralfs Bērziņš ieņēma 21.pozīciju 28 dalībnieku konkurencē.

Junioru konkurencē labākais no Latvijas pārstāvjiem bija Jānis Mulers, kurš ierindojās 15.vietā. Kristaps Bērze ieņēma 21.vietu, bet Kristaps Mauriņš, kurš šosezon startējis arī Pasaules kausa izcīņas posmos pieaugušo konkurencē, piedzīvoja kritienu un no sacensībām izstājās.

Savukārt sacensībās juniorēm sestdien Elza Tīruma ieņēma otro vietu, Agnese Koklača ierindojās devītajā vietā, Megija Ādamsone ieņēma desmito vietu, bet Maija Linde finišu divu braucienu summā sasniedza ar 14.ātrāko laiku.

Tikmēr divnieku ekipāžu sacensībās trešo vietu izcīnīja Latvijas pārstāvji Andrejs Bērze un Uldis Logins, Jānis Plūms un Artūrs Dārznieks ierindojās 11.pozīcijā, bet Dāvis Bernāts un Toms Mežotnis pirmajā braucienā ieņēma 11.vietu, bet otrajā braucienā viņi nefinišēja.