Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prūsis: Būtu vēlējies labākus rezultātus

«Sasniegto vērtēju, kā apmierinošu, jo būtu vēlējies labākus rezultātus,» pēc Pasaules kausa izcīņas piektā posma bobslejā četrinieku ekipāžām intervijā portālam «bobslejs.lv» atzina Latvijas komandas treneris Sandis Prūsis.

Jau ziņots, ka Jāņa Miņina ekipāža divu braucienu summā ieņēma piekto vietu, bet Edgara Maskalāna četrinieks izcīnīja 12.vietu.

«Protams, kā treneris sasniegto vērtēju tikai kā apmierinošu ar piebildi, ka būtu vēlējies labākus rezultātus. Turklāt pirmais brauciens Jānim izdevās labāks nekā otrais - otrajā tika pieļautas daudzas kļūdas, kas varbūt arī izšķīra gala rezultātu,» teica Prūsis, uzsverot, ka rezultātu nevar attaisnot arī ar trases sarežģītību, jo apstākļi visiem braucējiem bija vienādi un visu izšķīra pieļauto kļūdu daudzums.

Miņins pēc pirmā brauciena atradās ceturtajā vietā, bet pēc otrā viņš atkrita uz piekto pozīciju. Turklāt otrajā braucienā Latvijas vadošā ekipāža jau pēc finiša piedzīvoja kritienu, kas gan tās rezultātu neiespaidoja.

Treneris uzskata, ka puišiem vēl jāstrādā pie starta ieskrējiena, jo tas pagaidām neizdodas tik labs, kā nepieciešams, norādot, ka lai arī, piemēram, Miņina četrinieka starta ieskrējiens otrajā braucienā bija labāks kā pirmajā, taču «ne tik labs, kā gribētu redzēt».

Pēc Prūša sacītā, kopumā Latvijas bobslejistu sniegums ir diezgan vienmērīgs un rezultāti saglabā iespēju noturēt vietu starp pasaules labākajiem bobslejistiem. Viņš arī atzina, ka Maskalāna četrinieka sniegums ir pietiekami adekvāts, ņemot vērā, ka viņa pretinieki ir pasaules ranga tabulas augšgala braucēji.

«No Jāņa sagaidu mazliet vairāk. Edgara sniegums ir labs. Protams, vienmēr gribās, lai mūsu puiši iegūst augstākas vietas,» rezumēja treneris.

Savukārt Maskalāns pēc finiša atzina, ka sasniegtais rezultāts nav slikts.

«Diemžēl rezultātu pabojāja kļūdas pirmajā nobraucienā tādēļ arī izcīnījām tikai 12.vietu posmā. Bija diezgan labas iespējas iekļūt pirmajā desmitniekā bet arī šis rezultāts nav slikts,» «bobslejs.lv» citē Maskalānu.

Lai arī Altenbergas trase tiek vērtēta kā sarežģīta, tomēr Maskalāns vaļsirdīgi atzina, ka «labāk 100 reizes nobraucu Altenbergā, nekā vienu reizi Siguldā,» tādējādi liekot noprast, ka viņa rezultāta pamatā nav trases faktors.

«Biju cerējis labāk nobraukt jau pirmajā braucienā, tomēr nesanāca. Paldies čaļiem, kuri pirms otrā brauciena nenobijās un gāja uz startu bez lieka uztraukuma. Un rezultātā mums arī izdevās labāks starta ieskrējiens, kas ļāva iegūt labāku rezultātu kopvērtējumā,» teica Maskalāns. «Protams, ka gājām uz visu banku un atdevām maksimāli iespējamo.«

Jau ziņots, ka Pasaules kausa kopvērtējumā Miņina ekipāža saglabāja otro vietu, bet Maskalāns pacēlās uz desmito pozīciju.