Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidroti ātrākie Ziemassvētku bluķa vilcēji

Noskaidroti pirmie Latvijas stiprinieki Ziemassvētku bluķa vilkšanā - veiklākie izrādījās alūksnietis Dainis Cerbulis un siguldietis Kaspars Zandbergs, portālu «Apollo» informēja Ivars Andiņš, «Maxima Latvija» preses sekretārs.

Bluķa vilkšanas sacensības atklāja Latvijas Olimpiskās komitejas goda prezidents Vilnis Baltiņš, dodot startu pirmajiem dalībniekiem. Cīnīšanās par uzvaru notika divās grupās: tie, kuru svars bija mazāks par 90 kilogramiem, vilka 40 kilogramus smagu bluķi, bet pārējiem nācās cīnīties ar 60 kilogramus smagu bluķi.

Svarā līdz 90 kilogramiem pirmo vietu ieguva siguldietis Kaspars Zandbergs, otro rīdzinieks Nauris Lucāns, bet trešo siguldietis Edgars Bērze. Savukārt smagāko stiprinieku konkurencē, pirmo vietu ieguva Dainis Cerbulis no Alūksnes, bet otro un trešo – Raivo Bergs un Valts Vizbelis no Rīgas.

Ziemassvētku bluķa vilkšanas sacensībās, kas notika pie «Maxima XXX» veikala Rīgā, Ulmaņa gatvē 88a, neiztika arī bez starpgadījumiem, jo pasākuma vadītāja Raimonda Bergmaņa un galvenā tiesneša, «Maxima Latvija» preses sekretāra Ivara Andiņa svilpes sasala, tāpēc starta komanda dalībniekiem bija jādod mutiski. Tāpat arī aukstā laika dēļ sabojājās viens no hronometriem, bet atnākušie cilvēki sildījās ar tēju.

Īpašo «Maxima Latvija» speciālbalvu ieguva Raisa Fiļipenko, kura bija viena no divām dāmām, kas piedalījās bluķa vilkšanas sacensībās.

Bluķa vilkšanas sacensību uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji saņēma «Maxima» sagatavotos dāvanu čekus: pirmās vietas ieguvēja balva bija Ls 50 vērtībā, otrās un trešās - attiecīgi Ls 30 un Ls 20.