Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bikovs: pašreiz jautājumu vairāk nekā atbilžu

Krievijas hokeja izlases treneris Vjačeslavs Bikovs pēc aizvadītās Pirmā kanāla kausa izcīņas sacīja, ka līdz Vankūveras olimpisko spēļu sastāva nosaukšanai par iespējamo izlases sastāvu nerunās ar spēlētājiem.

«Apollo» jau ziņoja, ka Eirotūres 3. posmā 1. vietu ieņēma Somija, otrā palika Krievijas izlase, Čehijas izlase ar četriem punktiem 3. vietā, bet Zviedrija ierindojās 4. vietā.

«sovsport.ru»

Bikovs arī apstiprina, ka Vankūveras sastāvs viņam vēl nebūt nav zināms: «Pirmā kanāla kauss mums deva jaunu informāciju, kuru līdz galīgā sastāva nosaukšanai vajag izanalizēt. Pašreiz jautājumu ir vairāk nekā atbilžu.»

Bikovs ir informēts, ka sastāvu var mainīt tikai tad, ja kāds no pieteiktajiem spēlētājiem gūst traumu. «Nekas, ja vajadzēs, mainīsim. Mēs arī jau brīdinājām, ka kāds uz Vankūveru var doties kā rezervists. Saprotu, ka kāds varbūt apvainosies, atteiksies. Tās ir viņu tiesības. Mēs pieņemsim viņu viedokli,» piebilda Bikovs.