Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā turpinās snigt; iesaka izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu

Meteoroloģiskās laika prognozes liecina, ka šodien Rīgā arī dienas otrajā pusē gaidāmi stipri sniega un slapja sniega nokrišņi. Rīgas domes Satiksmes departaments aicina autovadītājus izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot drošu distanci. Prakse liecina, ka nokrišņu apstākļos kopējā satiksmes plūsma pilsētā ir lēnāka, tāpēc departaments aicina iedzīvotājus rēķināties, ka ceļā var nākties pavadīt ilgāku laiku, nekā ierasts.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra laika prognozes liecina, ka šodien Rīgā arī dienas otrajā pusē gaidāmi stipri sniega un slapja sniega nokrišņi — sniega sega pieaugs par 6 līdz 13 centimetriem. Braukšanas apstākļi būs apgrūtināti. 

Ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi Rīgā strādā diennakts dežurrežīmā. Pašlaik uzsniguša sniega kārta uz brauktuves izkūst, taču nepieciešamības gadījumā ielu un tiltu uzturēšanas uzņēmumi atsāks brauktuvju apstrādi ar pretslīdes materiāliem.

Departaments atgādina: kaut arī ar pretslīdes materiālu palīdzību brauktuvju slīdamība pakāpeniski tiek mazināta, tomēr sala un sniega apstākļos jārēķinās ar apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem, garāku bremzēšanas ceļu un ierobežotu redzamību.