Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apgrūtināta braukšana un slikta redzamība visā Latvijā

Visos reģionos ir nokrišņi slapja sniega un lietus veidā. Gaisa temperatūra -3… +3 grādi. Vakarā iespējama intensīva snigšana, kuras laikā samazināsies redzamība, informē Satiksmes informācijas centrs.

Vidzemē un Latvijas centrālajā daļā braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināta — brauktuves ir sniegotas, tiek tīrītas un kaisītas. Braukšanu apgrūtina sliktā redzamība un sniegotās brauktuves.

Latgalē daudzviet braukšana pa galvenajiem ceļiem ir stipri apgrūtināta — negatīvas gaisa temperatūras apstākļos līst un uz brauktuvēm veidojas bīstams apledojums. Brauktuves tiek apstrādātas ar pretslīdes materiāliem atkārtoti. Pašreizējā situācijā iesakām iespēju robežās atturēties no individuālā autotransporta izmantošanas vai braukšanas laikā būt īpaši uzmanīgiem un ņemt vērā nelabvēlīgos braukšanas apstākļus.

Daudzviet valsts vietējos autoceļus klāj piebraukts sniegs un uzturēšanas darbu ietvaros tiek nodrošināta to caurbraucamība. Autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, jo atkušņa laikā uz vietējiem ceļiem veidojas atkala, bet šo ceļu uzturēšanas ietvaros tiek veikta tikai atsevišķu vietu (krustojumi, kāpumi, asi pagriezieni) pretslīdes apstrāde, jo uz šiem ceļiem ir neliela satiksmes intensitāte un tie tiek apsaimniekoti saskaņā ar zemākajiem ceļu uzturēšanas līmeņiem.