Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tūrisma policija palīdzējusi jau vairākiem ārvalstniekiem

Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) Tūrisma nodaļas darbinieki laikā no 4.decembra, kad viņi oficiāli sāka darbu, līdz 21.decembrim risinājuši vairākas situācijas, kurās bija iesaistīti ārvalstu pilsoņi.

Kāds Zviedrijas pilsonis alkohola reibumā nokārtoja dabiskās vajadzības tam neparedzētā vietā. Vēl kādam Zviedrijas pilsonim palīdzēts nokļūt mītnes vietā - viesnīcā. Turcijas pilsonim izklaides vietā bija nozagts naudas maks, viņam sniegta palīdzība iesnieguma formēšanai Valsts policijā. Tāpat tūrisma policijai nācies pārtraukts kādu kautiņu, kurā bija iesaistīti divi Īslandes pilsoņi, aģentūru LETA informēja RPP sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane.

Minētajā laika posmā RPP Tūrisma nodaļas darbinieki patrulēšanas laikā aizturējuši 20 personas, no tām viena bija nepilngadīga, bet divas atradās Valsts policijas meklēšanā.

No visiem šiem aizturētajiem 14 personas nogādātas Valsts policijā, trīs nodotas Ātrās medicīniskās palīdzības brigādei, viena nogādāta dzīvesvietā, bet divas personas RPP pārvaldē.

Par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu un dabisko vajadzību nokārtošanu tam neparedzētā vietā notikuma vietā sodītas astoņas personas.

Nepilna mēneša laikā RPP Tūrisma nodaļas darbinieki noformējuši 42 administratīvā pārkāpuma protokolus - par atrašanos sabiedriskā vietā ar atvērtu alkoholiskā dzēriena iepakojumu, par dabisko vajadzību nokārtošanu tam neparedzētā vietā, par alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu lietošanu sabiedriskās vietās un par apstāšanās stāvēšanas noteikumu pārkāpšanu.

Sadarbībā ar RPP Centra rajona pārvaldes administratīvās grupas darbiniekiem Tūrisma nodaļas darbinieki veikuši arī reidus klubos un citās izklaides vietās.