Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzticīgie autoīpašnieki paši atdevuši atslēgas autozaglim

Krasnojarskas milicija aizturējusi kādu visai radošu autozagli, kurš spēkratus zaga pēc paša izdomāta scenārija, vēsta [s:30220].

44 gadus vecajam, agrāk sodītajam autozaglim nevajadzēja izmantot ne atmūķēšanas ierīces, ne vardarbību.

Kā ziņo «Avtoradio», vīrietis pierakstījis telefona numurus automašīnu īpašniekiem, kuri izvietoja sludinājumus par automašīnu pārdošanu uz lapiņas, kura tika piestiprināta pie priekšējā stikla. Viņš šiem cilvēkiem zvanīja un sarunāja tikšanos, stādoties priekšā kā automehāniķis, un piedāvāja atbraukt uz viņa autoservisu.

Taču autoservisa vietā cilvēki ieraudzījuši pamestas rūpnīcas aizslēgtus vārtus. Atjautīgais zaglis tad sācis pierunāt, lai viņam ļauj sēsties pie auto stūres, lai viņš varētu apbraukt rūpnīcas teritoriju un atslēgt vārtus.

Lai cik arī tas nebūtu dīvaini, cilvēki piekrituši atdot savas automašīnas atslēgas, bet zaglis vienkārši aizbraucis, kamēr apkrāptie cilvēki ilgi gaidījuši un nespējuši noticēt tam, kas noticis.

Pēc savlaicīgas kāda apkrāptā cilvēka vēršanās milicijā zagli izdevies aizturēt, kad viņš centies izbraukt no pilsētas.

Pašlaik tiek noskaidrots, cik daudzus cilvēkus šis autozaglis ir apmuļķojis.