Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Prezidenta alga nākamgad nemainīsies

Valsts prezidenta Valda Zatlera atalgojums nākamgad nemainīsies, taču par prezidenta kancelejas darbinieku atalgojumu skaidrības vēl nav.\Prezidenta preses dienestā aģentūrai BNS pastāstīja, ka līdz ar jauno likumu par vienoto atlīdzības sistēmu kanceleja pašlaik izvērtē darbinieku prasmes.

Balstoties uz izvērtējumu un ievērojot likumā noteiktos principus, attiecīgi tiks koriģētas kancelejas darbinieku algas.

Taču jau tagad esot skaidrs, ka samazināsies kancelejas vadības atalgojums, bet precīzu informāciju par darbinieku algām kanceleja sola sniegt janvāra beigās.

Zatlera alga nākamgad gan nemainīsies un arī turpmāk būs 2208 lati. Tādējādi līdzšinējā līmenī paliks arī eksprezidentu pensijas, kuru apmērs ir atkarīgs no prezidenta algas.

Valsts prezidenta kancelejas budžets 2010.gadā ir 2 293 732 lati.

Jau vēstīts, ka prezidents savu atalgojumu šogad samazinājis divas reizes - gada sākumā un augustā, kopumā samazinot atalgojumu par 28%.