Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lipmans: U-20 čempionāta sākums ir «izgāšanās»

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans uzskata, ka Latvijas U-20 izlase ir «izgāzusies» pasaules čempionāta pirmajās spēlēs, atsaucoties uz «insport.lv», ziņo [s:30247].

«Protams, esmu nedaudz šokēts. Būsim godīgi, pret Kanādu neviens ne uz ko necerēja. Domāju, ja ielaidīsim mazāk par desmit ripām, būs pieklājīgi. Pret slovākiem cerēju sagaidīt sīvu cīņu, jo tika runāts, ka šo pretinieku varam uzvarēt. Taču sanāca pavisam citādāk,» norāda Lipmans.

«Pirmajā spēlē zaudējām vārtus 36. sekundē, otrajā mačā jau 33. sekundē… Tas liecina, ka komanda iziet laukumā pilnībā nesakoncentrējusies un cerot uz veiksmi, bet pretinieks par to uzreiz soda,» uzskata LHF prezidents. «Turklāt abos mačos pirmajā periodā esam ielaiduši piecus vārtus. Manuprāt, treneris [Andrejs Maticins] nav spējis noskaņot spēlētājus. [Viktors] Tihonovs savulaik ir teicis: galvenais noturēties pirmās desmit minūtes, pēc tam būs vieglāk.»

«Maticins teica, ka spēlētāji vienkārši baidās. Bet vai tad viņi nezināja, ka būs jāspēlē pret Kanādu? Vajadzēja gatavoties šai spēlei. No rīta trenerim teicu: ja spēlētāji baidās, pieņem mērus. Piemēram, demonstratīvi padzen kādu par nevēlēšanos cīnīties, par gļēvulību. Taču nevēlos būt trenera vietā. Tikai viņam jāizlemj, ko darīt,» uzsver Lipmans.

«Pagājušajā gadā bija labāk. Jā, arī toreiz čempionāta sākumā piedzīvojām zaudējumus, taču tie bija citādāki. Šoreiz pirmās spēles ir «izgāšanās»,» piebilst Lipmans.