Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Daži deputāti strādāšot arī starp Saeimas sesijām

Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas deputāti janvāra sākumā apmeklēs Nodarbinātības Valsts aģentūras, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras nodaļas un pašvaldību sociālos dienestus Latvijas reģionos, informē Saeimas Preses centrā.

«Parasti par valsts sociālo iestāžu darbu uzzinām komisijas sēdēs no to augstās vadības. Taču mūs interesē arī monētas otra puse — kā valsts aģentūru un pašvaldību dienestu darbu vērtē iedzīvotāji. Kā klājas šo dienestu ierindas darbiniekiem, kuri pie samazinātām algām padara visu melno darbu. Ir skaidrs, ka krīzes apstākļos darāmā šiem cilvēkiem kļuvis tikai vairāk,» norāda Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.

Komisijas priekšsēdētāja piebilst, ka par saviem apmeklējumiem deputāti iepriekš nebrīdinās, lai varētu novērtēt, kāda ir patiesā situācija sociālajos dienestos. 

Deputātiem svētku brīvdienas garākas nekā skolēniem.

12. janvārī komisija uz sēdi aicinās Nodarbinātības Valsts aģentūras un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras vadību, lai runātu par aktuālajām problēmām šo iestāžu reģionālajās nodaļās.