Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ekspolitiķis Gulbis grib iesaistīties lidostas attīstībā

Bijušais iekšlietu ministrs un partijas «Jaunie demokrāti» dibinātājs Māris Gulbis nolēmis pievērsties ar lidostas «Rīga» attīstību saistīties projektiem, vēsta «Diena».

Lidostas preses sekretārs Mārtiņš Langrāts par šādu jautājumu gan nebija lietas kursā, bet ar lidostas prezidentu laikrakstam nav izdevies sazināties.

Laikraksts atklāj, ka 22.decembrī Uzņēmumu reģistrā reģistrēta SIA «Park & Fly Easy», kuras valdes priekšsēdētājs ir Gulbis, firmas līdzīpašnieki ir viņa patēvs kādreizējais Rīgas Ziemeļu rajona izpilddirektors Romelds Podskočijs un Gulbim piederošais uzņēmums Turaidas nami; katram īpašniekam pieder 50% daļu.

Par jaunā uzņēmuma darbības plāniem Gulbis gan nevēlējās izteikties, tomēr atzina, ka tā darbība būs saistīta ar lidostas attīstību. Uzņēmumam neesot sadarbības plānu ar aviokompāniju «airBaltic», kas aktīvi izvēršas saistītajos biznesos.

Tomēr laikraksts norāda, ka iespējams, jaunā uzņēmuma darbība var radīt pārpratumus, jo ar reģistrētu preču zīmi «Park & Fly» jau gadu divu kilometru attālumā no lidostas darbojas uzņēmuma «Parking Service» autostāvvieta.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Vadims Petrjakovs atzina, ka vēl kāda autostāvvieta lidostas tuvumā nebūtu rentabla, jo jau pašreizējās ir pustukšas. Par jaunā uzņēmuma nosaukumu, kas līdzīgs «Park & Fly» preču zīmei, Petrjakovs konsultēšoties ar juristiem, neizslēdzot iespēju vērsties tiesā, savukārt Gulbis norādīja, ka uzņēmums reģistrēts bez problēmām un nosaukuma likumību apšaubīt nav pamata.