Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nākamgad Uzņēmumu reģistrs būs pieejams visu darba nedēļu

No nākamā gada Uzņēmumu reģistrā (UR) uzņēmēji reģistrācijas dokumentus varēs iesniegt visas piecas darba dienas, portālu «Apollo» informēja UR. Šogad tas bija iespējams tikai no pirmdienas līdz ceturtdienai.

«Nākamajā gadā visiem UR klientiem vēlu veiksmi biznesā, jo tikai sekmīgi uzņēmēji ir galvenā mūsu valsts cerība. Kā dāvanu nākamajā gadā UR klientiem vēlamies pasniegt klientu apkalpošanu pilnā apjomā, sākot jau no jaunnedēļas. No janvāra pirmās nedēļas ik darba dienu UR būs pieejams. Nākamajā gadā dokumentus reģistrācijai uzņēmēji varēs iesniegt: pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00, trešdienās no plkst. 11.00 līdz 19.00 un piektdienās no 8.30 līdz 16.00 klientu apkalpošanas zālē Rīgā. Reģionālajās nodaļās (Bauskā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Saldū, Valmierā un Ventspilī) pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 13.00, otrdienās no 14.00 līdz 18.00 un piektdienās no 13.00 līdz 16.00,» stāsta UR galvenais valsts notārs Ringolds Balodis.

Atšķirībā no Valsts ieņēmumu dienesta, kur tika atdota daļa samazinātā finansējuma, lai varētu strādāt piektdienās, UR piektdienu darbu ir panācis, vienojoties ar darbiniekiem par bezalgas atvaļinājuma dienām. Nākamajā gadā UR darbinieki būs spiesti katru mēnesi upurēt vienu dienu, lai UR iekļautos dižķibeles finansējumā.