Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Top Raimonda Paula un Rēzijas Kalniņas muzikālā programma

12. janvārī Dailes teātra Mazajā zālē pirmoreiz izskanēs Raimonda Paula un Rēzijas Kalniņas muzikālā programma «Gan jau atvērsies sirds...:)».

Ar tām zelta naglām, ko latviešu tautas apziņā neizdzēšami iekalis komponists Raimonds Pauls, viņš atvēris sirdis un nopelnījis gan asaras, gan smieklus.

Šī būs atzīšanās Vientulībā, Sapņos, Mīlestībā, kā arī aicinājums ieklausīties — uzmanīgā, piesardzīgā un reizē prasīgā klusumā. Ieklausīties savas tautas balsī, kas saausta no gara un mīlas, no dzejas un mūzikas.

Sākot no latviešu tautas dziesmu apdarēm, līdz Vizmas Belševicas, Pētera Pētersona, Imanta Ziedoņa, Jāņa Petera, Ziedoņa Purva vārdu kamoliem — tā veidojas muzikālā programma, kurā vienosies Maestro Raimonds Pauls, aktrise Rēzija Kalniņa un perkusionists Rihards Zaļupe.

Muzikālā programma «Gan jau atvērsies sirds...:)» skanēs arī 15., 17., 18. un 31. janvārī, kā arī 4., 14. un 26. februārī.