Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gada pirmajā dienā mediķi saņem daudz izsaukumu uz svētku svinēšanas vietām

Gada pirmajā dienā ātrās palīdzības mediķi saņem daudz izsaukumu uz svētku svinēšanas vietām. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilona Noriete aģentūrai BNS pavēstīja, ka izsaukumi lielākoties ir saistīti ar traumām, kas gūtas alkohola reibumā.

Salīdzinoši lielāks šādu izsaukumu skaits ir vērojams Rīgā un Latgales reģionā, kamēr Kurzemē un Vidzemē situācija esot salīdzinoši mierīga.

Jau vēstīts, ka Rīgā Jaungada naktī ar alkoholu saindējušies 10 cilvēki, un palīdzība šajā naktī bijusi nepieciešama arī virknei svētku svinētāju Rīgas klubos un atpūtas vietās.

Pēc mediķu sniegtās informācijas, izsaukumu vilnis uz Rīgas centra atpūtas vietām sācies pēc plkst. 2 naktī. Tie galvenokārt bijuši saistīti ar pārmērīgu alkohola lietošanu, kā arī iesaistīšanos savstarpējo rēķinu kārtošanā ar dūru palīdzību, kā rezultātā gūtas dažādas traumas.

Jau vēstīts, ka kopumā aizvadītā nakts Rīgas mediķiem pagājusi saspringtā darbā un izsaukumu bijis, iespējams, pat vairāk nekā citus gadus.