Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Wizards» basketbolists Arinass draudējis komandas biedram ar šaujamieroci

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas «Wizards» spēlētājs Gilberts Arinass strīda laikā vērsis šaujamieroci pret komandas biedru Džavarisu Kritentonu.

Incidents izcēlies komandas ģērbtuvēs, kad, nespējot atrisināt savstarpējās nesaskaņas, pēc aculiecinieku teiktā Arinass izvilcis no sava skapīša šaujamieroci un tēmējis ar to uz Kritentonu, uz ko komandas biedrs atbildējis ar to pašu. Jāpiebilst, ka šaujamieroči gan nav bijuši pielādēti.

Jau iepriekš tika ziņots, ka trīskārtējais NBA Zvaigžņu spēles dalībnieks Arinass ģērbtuvē glabā nepielādētu ieroci, par kura nēsāšanu bez atļaujas viņš 2003. gadā saņēma sodu no policijas.

NBA noteikumi atļauj spēlētājiem turēt savā īpašumā šaujamieročus, taču ir aizliegts tos ienest līgas spēļu teritorijās. Minēto incidentu patlaban izmeklē Vašingtonas policija.

Pats Arinass, izsakoties internetā, noliedz, ka būtu tēmējis ar ieroci uz Kritentonu. «Cilvēki, kuri mani pazīst, zina, tas nav nopietni,» uzsver basketbolists.