Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Neatkarīgās» redakcijai tūkstošiem latu zaudējumi

Vandāļi, kuri izdemolēja laikraksta «Neatkarīgā» redakcijas telpas Cēsu ielā, Rīgā, varētu būtu nodarījuši vairāku tūkstošu latu zaudējumus, aģentūru LETA pieļāva izdevuma galvenā redaktore Anita Daukšte.

Konkrēts nodarīto zaudējumu apmērs vēl tiekot precizēts, tomēr jau tagad esot skaidrs, ka tā nav bijusi tikai parasta laupīšana, jo diez vai zagļu guvums esot adekvāts nodarīto postījumu apmēram, norādīja galvenā redaktore.

Laikraksta izdevēja «Mediju nama» valdes priekšsēdētājs Armands Puče aģentūrai LETA sacīja, ka uzbrukumā sasistas sešas stikla durvis, kā arī paņemti trīs datoru monitori un viens klēpjdators. Divi no nozagtajiem monitoriem bijuši paredzēti profesionāliem maketēšanas darbiem.

Noskaidrots, ka vandāļi telpās iekļuvuši caur evakuācijas durvīm, kuras savienotas ar kaimiņu ēkas kāpņutelpu. Pēc Pučes teiktā, tas tikai apliecinot, ka šis uzbrukums ir ticis rūpīgi plānots, lai zinātu ēkas plānojumu un apietu pie «Neatkarīgās» ieejas esošās novērošanas kameras.

Laikraksta «Neatkarīgā» redakcija izdemolēta 2.janvāra naktī.