Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Apgrūtināti braukšanas apstākļi pa atsevišķiem ceļiem Vidzemē, Zemgalē un Kurzemē

Šovakar apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa atsevišķiem valsts galvenajiem autoceļiem Vidzemē, Zemgalē un Kurzemē, liecina ceļu uzturētāju «Latvijas valsts ceļi» (LVC) dati.

Pēc ceļu uzturētāju sniegtās informācijas, Vidzemē apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Tallinas šoseju posmā no Gaujas tilta līdz Ainažiem, pa Vidzemes šoseju posmā no Vangažiem līdz Siguldai un no Līgatnes līdz pat Latvijas robežai Veclaicenē, pa Valmieras šoseju posmā no Braslas tilta līdz Strenčiem un ceļa Smiltene - Gulbene posmā līdz Ūdrupes tiltam.

Tāpat autovadītājiem īpaši jāuzmanās uz Rīgas apvedceļa, Jelgavas šosejas visā tās garumā un tālāk no Jelgavas līdz robežai Meitenē, kā arī uz vēl diviem nozīmīgiem Pierīgas ceļiem - uz Liepājas šosejas posmā līdz Apšupes krustojumam un uz Ventspils šosejas posmā līdz Kūdrai.

Kurzemē braukšanā apgrūtināta pa Liepājas - Klaipēdas ceļu posmā no Nīcas līdz Rucavai.

Brauktuves tiek tīrītas un apstrādātas ar pretslīdes materiāliem. Tiesa, šādos laika apstākļos pretslīdes materiāli ir mazāk efektīvi, norāda LVC.

Valsts vietējos autoceļus klāj piebraukts sniegs un ledus, bet šo ceļu uzturēšanas ietvaros tiek veikta tikai atsevišķu vietu - krustojumu, kāpumu un asu pagriezienu - pretslīdes apstrāde, jo uz šiem ceļiem esot neliela satiksmes intensitāte un tie tiek apsaimniekoti saskaņā ar zemākajiem ceļu uzturēšanas līmeņiem.