Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pasniegtas Valmieras drāmas teātra gada balvas labākajiem māksliniekiem

30.decembrī Valmieras drāmas teātrī (VDT) notika ikgadējā teātra balvu pasniegšanas ceremonija, kurā godināja 2008./2009.gada sezonas labākos māksliniekus, un svētku koncerts «Ir vēl pasaulē kas gaišāks», ko piedāvāja studija «ZēBē» sadarbībā ar VDT.

Valmieras teātra direktore Evita Sniedze kopā ar Valmieras domes priekšsēdētāju Inesi Boķi un priekšsēdētāja vietnieci Vairu Dunduri pasniedza balvas labākajiem 2008./2009.gada teātra sezonas māksliniekiem. Labākā aktiera balvu saņēma Tālivaldis Lasmanis, par labāko aktrisi tika atzīta Ieva Puķe, labāko aktieri otrā plāna lomā – Mārtiņš Liepa, labākā aktrise otrā plāna lomā – Elīna Vāne, bet labākais jaunais aktieris – Mārtiņš Meiers.

Goda rakstu «Debija teātrī» saņēma scenogrāfs Reinis Suhanovs par spožu ienākšanu Valmieras drāmas teātrī ar scenogrāfiju izrādēm «Marionetes», «Latviešu laiks», «Noktirne» un «Klauns Fiasko». Balvu par mūža ieguldījumu saņēma režisors Felikss Deičs, bet labākā tehniskā darbinieka balvu - teātra administratore Anita Valmiera.

Uz svētku koncertu un balvu pasniegšanas ceremoniju tika aicināti arī Valmieras teātra draugi un atbalstītāji, kas pasniedza balvas saviem iemīļotākajiem aktieriem un izrādēm. VDT galvenais atbalstītājs «Valmieras piens», AS pasniedza dāvanas izrādes «Fantomsāpes» (režisors Viesturs Meikšāns) mākslinieciskajam kolektīvam.
 
Apbalvošanas ceremoniju vadīja Zinaīda Koks (aktrise Māra Mennika) un viņas skolotājs Ārons Pīrāgs (aktieris Tālivaldis Lasmanis), kuri pasākumā radīja pozitīvu un humorpilnu atmosfēru. 

Valmieras teātris par līdzšinējo atbalstu un sadarbību pateicas visiem teātra draugiem, sponsoriem un skatītājiem!