Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā pieejama slēpošanas trase un publiskās slidotavas

Lai dotu iespēju rīdziniekiem un pilsētas viesiem baudīt ziemas priekus un aktīvi atpūsties svaigā gaisā, līdz ar sniegu un salu Rīgā darbību sākušas publiskās slidotavas un slēpošanas trases, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldībā.

Blakus rātsnamam darbu sākusi pašvaldības atbalstīta slidotava, kurā ar savām slidām slidošana ir bez maksas. Slidotava strādā no plkst.10 līdz 22, un tiem, kuriem pašiem savu slidu nav, iespējams inventāru iznomāt.

Tāpat biedrība «Avantis» informē, ka sadarbībā ar SIA «Skate» izveidota publiskā slidotava arī Grīziņkalna skeitparka teritorijā. Slidotavas darba laiks paredzēts no plkst.15 līdz 21 darba dienās, savukārt brīvdienās tā būs atvērta no plkst.11 līdz 21. Arī Grīziņkalnā būs pieejama slidu noma.

Rīgas pilsētā Uzvaras bulvārī jau vairākus gadus darbojas pašvaldības izveidota mākslīgā sniega trase, kas tiek īpaši veidota, uzturēta un kopta, lai visi slēpot gribētāji varētu aktīvi atpūsties, neizbraucot no pilsētas.

Pie trases no plkst.10 līdz 21 darbojas inventāra nomas punkts, kurā par trīs latiem stundā iespējams iznomāt slēpes un zābakus. Pati trase bez maksas ir pieejama visu diennakti. Inventāra nomas punkts darbojas arī Mežaparkā, tomēr tur nav īpaši veidotas slēpošanas trases.