Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gandrīz visas TP nodaļas izvirzījušas kandidātus valdes padomei

Gandrīz visas Tautas partijas (TP) nodaļas izvirzījušas savus kandidātus TP valdes padomei, kurā strādās 15 reģionālo nodaļu pārstāvji, aģentūru LETA informēja TP pārstāve Sarmīte Kolāte.

Valdes padomē darbosies pa trīs pārstāvjiem no katra vēlēšanu apgabala.

No Kurzemes izvirzīts bijušais Talsu mērs Aivars Lācarus, Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde un Saldus mērs Indra Rasa.

No Latgales izvirzīts Preiļu mērs Aldis Adamovičs un bijušais Rēzeknes mērs Juris Guntis Vjakse, kā arī bijusī Balvu novada priekšsēdētāja Ināra Nikuļina.

Zemgales apgabalu deleģēts pārstāvēt bijušais Dobeles mērs Andris Elksnītis, Pļaviņu novada domes deputāts Vladimirs Samohins un uzņēmējs no Jēkabpils Ainārs Vasilis.

No Vidzemes darbam padomē izvirzīts bijušais Gulbenes mērs Nikolajs Stepanovs, bijusī Valkas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa un Valmieras mērs Inesis Boķis.

Šodien būs zināmi trīs Rīgas reģiona izvirzītie pārstāvji.

Jau ziņots, ka valdes padome sāka darbu šā gada janvārī un tā tika izveidota, lai palielinātu reģionālo nodaļu lomu partijā.