Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Autofotoorientēšanās 2010.gada sezonu atklās jau 16.janvārī Vidzemē

Vēl tikai nepilnas divas nedēļas ir palikušas līdz autofotoorientēšanās otrās sezonas atklāšanas sacensību sākumam. Šī gada pirmais «Lielais Orientēšanās brauciens I, 2010» notiks 16.janvārī Vidzemē. Šoreiz brauciena maršrutā tiek iekļautas vienas no skaistākajām Vidzemes pilsētām – Cēsis un Valmiera, kā arī šo rajonu interesantākās un neparastākās vietas.

Dalībnieki uzzinās, kas ir «pazemes bunkuri», kur atrodas paslēptā muiža, ieraudzīs īstu tanku, kā arī risinās neparastu krustvārdu mīklu.

«Valmiermuižas alus» darītava būs parūpējusies arī par nelielām pārsteigumbalvām katrai sacensību ekipāžai.

Kas ir autofotoorientēšanās? Tās ir sacensības visai ģimenei, kurās dalībnieki ar saviem automobiļiem pēc organizatoru izsniegtās kartes meklē kartē atzīmētus vai slēptus kontrolpunktus un nofotografējas tajos pie noteikta objekta vai arī izpilda kādu papilduzdevumu. Katram kontrolpunktam tiek piešķirta sava vērtība jeb punktu skaits. Uzvar tas, kurš kopsummā ir savācis visvairāk punktu.  

Autofotoorientēšanās sacensības tiek rīkotas sadarbībā ar interneta portālu «iauto.lv».

autofotoorientesanas.lv